fbpx

У Forbes робот допомагає авторам швидше писати статті

Редакція Ср., 09.01.19 Карьера

За допомогою робота Берті автори видання Forbes тепер можуть знаходити теми для нових статей, доповнюючи їх посиланнями на релевантні матеріали.

У виданні Forbes з’явився новий працівник — робот Берті, який допомагає авторам у написанні матеріалів. Робот може рекомендувати теми статей для конкретного автора на основі його попередніх публікацій, а також створювати чернетки, щоб журналіст не писав текст із нуля.

Зараз цей інструмент можуть використовувати редактори і старші автори Forbes у Північній Америці. У першому кварталі 2019 року з роботой почнуть працювати усі співробітники Forbes у Північній Америці і Європі.

Головний CDO Forbes Media Салах Залатімо пояснив, що Берті є частиною більш широкого підходу до використання штучного інтелекту, мета якого – підвищити ефективність написання статей і максимально спростити споживання контенту для читачів.

При цьому Залатімо зауважив, що робот не призначений для створення готових до публікації статей. Він, скоріше, допомагає почати, знайти потрібні думки та стимулює авторів до творчості.

Частково це пов’язано з обмеженнями самого Берті, а ще з тим, що репортери й автори і самі вважають за краще писати текст власноруч, додаючи до нього ті ідеї та інсайти, які робот не може знайти.

Джерело: MMR


Робот влаштував «диверсію» на складі Amazon

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: