fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 08.06.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Content Creator до Aimbulance

Вакансії в Києві
Маркетингова агенція Aimbulance шукає Content Creator з досвідом роботи з відео- та фоторедакторами, вмінням презентувати та продавати клієнту креатив і досвідом розробки візуального контенту для соціальних медіа та інтернет-платформ.

2. Академічний директор до Atlantic school

вакансії в києві
Сучасна білінгвальна початкова школа Atlantic school шукає академічного директора (заступника керівника із навчально- виховної роботи): свідомого, обізнаного з законодавством та з досвідом роботи у академічній / освітній сфері від 5 років.

 

3. Тренер-психолог в Kidbi: Детский центр

вакансії в києвіДитячий центр Kidbi шукає тренера-психолога для роботи з підлітками, який вміє проводити та створювати тренінгові програми та має навички індивідуального та сімейного консультування.  

 

4. Digital Marketing Manager at British American Tobacco

вакансії в Києві
Другий за величиною в світі виробник тютюнової продукції British American Tobacco шукає діджитал маркетолога, який має ступінь магістра з маркетингу або цифрового маркетингу та володіє англійською на рівні Advanced.

 

5. Менеджер проектів в Бизнес-Конструктор

вакансії в Києві
Група компаній «Бизнес-Конструктор» шукає менеджера проектів з досвідом управління проектами від 2-х років, успішними реалізованими кейсами та розумінням логіки цифрового маркетингу.

 

 

 

6. Copywriter (with English) в Genesis

вакансії в києві

IT-компанія Genesis шукає копірайтера для написання текстів англійською, українською та російською мовами, з досвідом роботи від трьох років, портфоліо та бездоганною англійською.

 

 

 


7. Community Manager до REMME

вакансії в КиєвіУкраїнська продуктова ІТ-компанія REMME шукає менеджера з комунікацій з технічним бекграундом, інтересом до теми блокчейну та кібербезпеки та вільним володінням англійською.

 

8. Графічний дизайнер в LABA


вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає графічного дизайнера, який вміє працювати в
Photoshop та Illustrator, хоч раз подивився фільм Helvetiva і любить рекламу — але при цьому ненавидить більшість реклами, яку бачить.

 

 

9. Менеджер із комунікацій до Pro Bono Club Ukraine 

Вакансії в Києві
Платформа змістовних партнерств бізнесу та громадського сектору Pro Bono Club Ukraine шукає менеджера з комунікацій, який вміє цікаво і грамотно писати, знає англійську на рівні Upper-Intermediate та бажано має досвід роботи з медіа.

 

10. Junior Digital Marketing Specialist в Live Animations

Вакансії в КиєвіМіжнародна ІТ-компанія Live Animations, яка розробляє маркетингові рішення з доповненою реальністю, шукає Junior Digital Marketing Specialist, який володіє англійською на рівні Intermediate і вище, впевнено налаштовує рекламу в Facebook та Instagram та розуміється на Google Analitycs.

 

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: