fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Пт., 10.05.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

University Program Coordinator до GlobalLogic


IT-компанія GlobalLogic шукає University Program Coordinator з досвідом координування подій, адміністративним або викладацьким досвідом в університеті, навичками презентації та комунікації. Досвід роботи у сфері HR або L&D буде значною перевагою.

Office Hero до LIFT99 Ukraine

Вакансії в Києві

Спільнота Lift99 шукає офісного героя, який вільно володіє англійською і готовий працювати вечорами та у вихідні. На нового члена команди для адаптації чекає один місяць у штаб-квартирі Lift99 у Таллінні (Естонія).

 

Адміністратор офісу, менеджер з корпоративних поїздок до Good Wine

Вакансії в Києві
Good Wine шукає адміністратора офісу і разом з тим менеджера корпоративних поїздок, який знає англійську мову, має системне мислення, не боїться багатозадачності та готовий очолити організацію офісу.

Суперменеджер до Be My Guest – Apartments

Вакансії в Києві
Компанія Be My Guest – Apartments for trips шукає суперменеджера, який володіє базовою англійською, любить спілкування та людей, багато посміхається та жартує, готовий рости та розвиватися разом із компанією.

Digital Marketing manager до Happy Monday

Вакансії в Києві
Кар’єрний портал і платформа професійного розвитку Happy Monday шукає Digital Marketing manager з досвідом у digital-маркетингу від 2-х років, зі знанням основних інструментів і каналів інтернет-маркетингу й аналітики, з досвідом роботи зі спеціалістами SEO, PPC, SMM та глибоким розумінням метрик їхньої ефективності.

Рекрутер в UniSender

Вакансїі в КиєвіКоманда сервісу для email-розсилок UniSender шукає рекрутера, який розбирається в інструментах маркетингу, вміє комунікувати з різними людьми і має велике бажання знаходити для своєї компанії найкращих спеціалістів.

Дизайнер до Happy Monday

Вакансії в Києві
Кар’єрний портал і платформа професійного розвитку Happy Monday шукає графічного дизайнера з досвідом роботи від 1 року, володінням Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, досвідом роботи із Tilda, навичками роботи з поліграфією та підготовкою макетів до друку.

Випускаючий редактор в LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає випускаючого редактора з бекграундом в журналістиці, який на «ти» з дедлайнами, простий у спілкуванні та не боїться складнощів.


Вожатий до британського табору в Карпатах від STUDY.UA

Вакансії у Києві
Компанія STUDY.UA шукає вожатого для роботи у BRITISH CAMP KARPATY. Ідеальний кандидат володіє англійською на рівні В2 та вище, має досвід роботи з дітьми та готовий бути для них наставником і другом.

Junior HR Manager в MMD Smart

Вакансії в Києві
Міжнародна компанія MMD Smart шукає молодшого HR-менеджера з сильними організаційними та відмінними комунікаційними навичками, який володіє англійською на високому рівні і мріє робити офісне життя працівників щасливішим.

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: