fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Пт., 17.05.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Junior PR-спеціаліст до Perfect PR

вакансії в КиєвіАгентство публічних комунікацій Perfect PR відкриває офіс у Києві і шукає відповідального, відкритого до новизни Junior PR-спеціаліста з нестримним бажанням розвиватися.

2. University Program Coordinator до GlobalLogic


IT-компанія GlobalLogic шукає University Program Coordinator з досвідом координування подій, адміністративним або викладацьким досвідом в університеті, навичками презентації та комунікації. Досвід роботи у сфері HR або L&D буде значною перевагою.

3. Контент-менеджер в LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає контент-менеджера з досвідом роботи з WordPress, Joomla та вмінням працювати з Photoshop на базовому рівні.

4. Рекрутер в UniSender

вакансії в КиєвіКоманда сервісу для email-розсилок UniSender шукає рекрутера, який розбирається в інструментах маркетингу, вміє комунікувати з різними людьми і має бажання знаходити для компанії найкращих спеціалістів.

5. Sales Manager в Omelya T-Dress

вакансії в Києві

Fashion-бренд Omelya T-Dress шукає Sales Manager з досвідом роботи на аналогічній посаді від 2-х років, любов’ю до fashion-індустрії та знанням англійської на рівні B1.  

6. SММ-менеджер до фонду «ІЗОЛЯЦІЯ»

вакансії в Києві
Фонд «ІЗОЛЯЦІЯ» шукає SММ-менеджера, який має досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року, вміє працювати з Google AdWords, Facebook Ads Manager, Google Analytics та розуміє контекст сфери культури та мистецтва.

7. Менеджер із продажів освітніх програм за кордоном в DEC Education

вакансії в Києві

DEC Education шукає менеджера з продажів освітніх програм за кордоном з досвідом роботи на ринку  В2С / клієнт-менеджменту, досвідом результативної комунікації та вмінням працювати з запереченнями.

8. Sales Agent до TCG International

вакансії в Києві
Американська компанія з продажу преміум-авіаквитків TCG International шукає агента з продажів, який вільно володіє англійською мовою і готовий працювати пізніми вечорами через різницю в часі. Досвід у продажах обов’язковий, головне — вміння швидко вчитися.


9. Маркетолог у Sтаханівець

Вакансії в Києві
Центр цифрових та 3D технологій на стоматологічному ринку Sтаханівець шукає маркетолога зі знанням англійської, досвідом у продажах, успішним досвідом ведення бізнес-сторінок і реклами у соцмережах та роботи у CRM-системах.

10. 3D Artist в «Мирострой»

вакансії в Києві
Компанія візуального маркетингу «Мирострой» шукає 3D Artist, який впевнено працює в програмному пакеті 3ds Max, має досвід роботи з програмним комплексом Revit, відмінно знає програмні пакети SketchUp, AutoCAD, ArchiCAD.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: