fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 20.04.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. SMM-менеджер до LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає SMM-менеджера з бекграундом в SMM (або бажанням розвиватись у цій сфері), з навичками роботи з Photoshop та вмінням грамотно писати.2. Адміністратор сайту до Kachorovska

Вакансії в Києві
Сімейний взуттєвий бізнес Kachorovska шукає адміністратора сайту — впевненого користувача ПК, знайомого з основами e-mail-маркетингу та вмінням організовувати процеси.

 


3. Conference / event manager до UNIT.City

Вакансії в Києві
Перший в Україні інноваційний парк UNIT.City шукає Conference / event manager з досвідом роботи конференц- або івент-менеджером від 3 років, знанням англійської, навичками спілкування та переговорів, організаторськими та лідерськими здібностями.

4. Керівник проектів до Strong Sides Education & Operations

вакансії в Києві

Strong Sides Education & Operations шукає керівника проектів, у якого є досягнення і досвід створення власного бізнесу / навчального курсу та / або роботи операційним менеджером / бізнес-девелопером / керівником проектів / бізнес-аналітиком.

 

 

 

5. Адміністратор до Grade Education Center

Вакансії в Києві

Центр курсів англійської та підготовки до міжнародних іспитів Grade Education Center шукає адміністратора освітнього центру зі знанням англійської мови на рівні Advanced (С1) та досвідом роботи на аналогічній посаді (менеджер або адміністратор мовної школи).

 

 

 

6. Молодший консультант в САР School

Вакансії в Києві
CAP Sсhool шукає молодшого консультанта, який буде займатися оптимізацією бізнес-процесів клієнтів та зможе самостійно скласти список необхідних для своєї ролі завдань.

7. Маркетолог до Open Opera Ukraine

вакансії в КиєвіНезалежний музичний проект Open Opera Ukraine шукає маркетолога-меломана на проектну роботу (травень-листопад). Кандидат повинен резонувати з оперою, сміливими постановками, дивуватися світовим експериментам у музиці і бути готовим змінювати слухацьку культуру в Україні.

 

8. Маркетолог-інтерн (безоплатне стажування) в Beetroot

Вакансії у Києві
IT-компанія Beetroot запрошує на безоплатне стажування маркетолога, який бажає дізнатися, як це — працювати в одній з найбільш амбітних ІТ-компаній на ринку, і матиме доступ до всіх освітніх та соціальних заходів компанії.

9. Вожатий до британського табору в Карпатах від STUDY.UA

Вакансії у Києві

Найбільша освітня компанія в Україні STUDY.UA шукає вожатого для роботи у British Camp Karpaty з рівнем англійської В2 та вище і досвідом роботи з дітьми.


10. Lead Generation Associate до WaveUp

вакансії в Києві

Консалтингова компанія WaveUp шукає Lead Generation Associate з відмінним знанням англійської, критичним мисленням і уважністю до деталей.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: