fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 22.12.18 Карьера

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярніші цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати прямо зараз, поки це не зробили інші!  

1. Стажер у PR-відділ до Quadrate 28  

Вакансії в КиєвіQuadrate 28, група компаній, яка пропонує послуги на аутсорсі для стартапів, малого і середнього бізнесу, шукає стажера у PR-відділ – самоорганізованого, пунктуального, відповідального, грамотного, комунікабельного і проактивного, з англійською не нижче Intermediate і вмінням виходити зі складних ситуацій.

 

2. Контент-менеджер у LABA

Вакансії в КиєвіМіжнародна освітня платформа LABA шукає контент-менеджера – студента для часткової зайнятості (4 години на день), який завжди уважний до деталей, критично ставиться до себе і знає кілька гарячих клавіш у Photoshop та Illustrator (не обов’язково, але буде перевагою).

 


3. Менеджер освітніх проектів у LABA

Вакансії в КиєвіМіжнародна освітня платформа LABA шукає менеджера освітніх проектів з досвідом в управлінні проектами (або сильним бажанням стати класним менеджером проектів), цікавістю до освіти та розумінням трендів (що зайде / що не зайде).

 


4. Event Manager до CEO Club Ukraine

Вакансії в КиєвіCEO Club Ukraine – закритий бізнес-клуб для генеральних директорів і власників великих компаній – шукає Event Manager, який буде продумувати та реалізовувати концепцію, атмосферу, логістику та інші важливі деталі подій. Текст вакансії настільки чудовий, що більше не будемо нічого казати – читайте самі 🙂  

 


5. Junior Marketing Manager до Eurotrips

Вакансії в КиєвіМіжнародна туристична компанія Eurotrips шукає відповідального Junior marketing manager з досвідом роботи від 6 місяців / 1 року у сфері маркетингу, який любить подорожі, позитивно мислить та відкритий до всього нового.  

 


6. Marketing Communications Intern у Weblium

Вакансії в КиєвіWeblium – глобальна платформа зі створення сайтів від TemplateMonster – шукає Marketing Communications Intern з вільною англійською, самостійністю, вмінням легко спілкуватися з великою кількістю людей, бажанням вчитися, а також досвідом участі чи організації волонтерських проектів (бажано).

 

7. Асистент для керуючого партнера у Quadrate 28

Вакансії в КиєвіQuadrate 28, група компаній, яка пропонує послуги на аутсорсі для стартапів, малого і середнього бізнесу, шукає асистента для керуючого партнера з досвідом роботи асистентом керівника від 1 року, готовністю працювати з великим потоком завдань та особистими дорученнями, а також англійською не нижче B2 (Upper-Intermediate).

 

8. Менеджер із комунікацій до Pro Bono Club Ukraine

Вакансії в КиєвіНаш соціальний проект Pro Bono Club Ukraine – платформа змістовних партнерств бізнесу та громадського сектору – шукає менеджера з комунікацій з досвідом роботи у маркетингу та комунікаціях, вмінням писати просто, цікаво і грамотно, досвідом роботи з медіа та англійською на рівні Upper-Intermediate.

 

9. Контент-менеджер у Benevalue

Вакансії в Києві
PR-агентство Benevalue шукає контент-менеджера з досвідом роботи контент-менеджером / редактором від 2 років, письмовою англійською на рівні Upper-Intermediate або вище та базовими навичками SEO.

 


10. Operations / Project Manager (UX Product) до TemplateMonster

Вакансії в КиєвіПродуктова ІТ-компанія TemplateMonster шукає Operations / Project Manager (UX Product), який раніше працював у ролі UX Product Manager / Production Manager / Project Manager або подібних і має досвід управління командою у 30+ людей.  

 


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому
Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: