fbpx

Philip Morris Ukraine пропонує студентам безкоштовне навчання і можливість почати кар’єру в компанії

Редакція Пт., 13.09.19 Новини компаній

Цікаво дізнатись, як працює велика міжнародна корпорація, і потрапити туди на роботу? Philip Morris Ukraine запрошує студентів 3-6 курсів на заняття до Бізнес Академії. Випускники отримають шанс стати частиною компанії.  

Бізнес Академія від Philip Morris Ukraine — це пізнавальний бізнес-курс для студентів про роботу відділів великої міжнародної FMCG-компанії: відділів продажу, маркетингу, фінансів, HR, інформаційних систем, виробництва тощо.


5 причин навчатися у Бізнес Академії 

1. Профорієнтація. Ви дізнаєтесь, чим займаються усі підрозділи компанії, і зможете визначити, де хочете працювати у подальшому. 

2. Старт кар’єри. Найкращі випускники зможуть розпочати стажування у Philip Morris Ukraine на інтернських програмах Inkompass та Aspire. За статистикою минулих років, більше 40% студентів-учасників Бізнес Академії успішно використали цю можливість. 

3. Практичні навички. Під час навчання ви отримаєте купу практичних знань і навичок про те, як насправді працює бізнес: робота з персоналом, ключові критерії та стратегії розвитку продукту, його просування на ринку (маркетинг і продажі), технічні аспекти роботи тощо. Ви потренуєтесь вирішувати реальні проблеми компанії і зможете додати вагому стрічку у своє резюме! 

4. Нетворкінг і фан. З учасниками Академії працюватимуть досвідчені лектори та фасилітатори, інтерни програми «Inkompass» та професійна команда Talent Acquisition — усі ці контакти можуть стати вам корисними у майбутньому. А заняття в Академії — не лише корисні, а й цікаві та інтерактивні — робота в командах, екскурсія (віртуальний тур) на фабрику.

5. Зручний формат. У Києві та Харкові заняття традиційно проводять в офісах Philip Morris Ukraine. А учасники з інших міст — Полтави, Чернігова, Івано-Франківська, Львова, Хмельницького, Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці, Одеси — зможуть долучитися до навчання онлайн, підключившись до трансляції з офісів. Заняття будуть проходити по суботах, щоб не відволікати студентів від навчання в університеті.


Олена Хархан, керівник напрямку залучення талантів Philip Morris в Україні, Грузії, Вірменії та Молдові:
«Учасники дізнаються, як функціонує велика міжнародна компанія та чим займаються різні відділи, а завдяки практичним кейсам і самі ненадовго зануряться у роль працівника. Крім того, вони особисто познайомляться з менеджерами, зможуть поставити їм питання та поспілкуватися. Дізнаються з перших вуст про наші кар’єрні можливості та отримають преференції при відборі на програми INKOMPASS та ASPIRE, які дають можливість працевлаштуватися у компанію. Бізнес Академія допоможе пройти захопливий шлях від інтерна до високих посад компанії.»


Як стати учасником Бізнес Академії?

Вже шостий рік підряд Бізнес Академія відчиняє свої двері для талановитої молоді. У цьому році навчання будуть проводити в двох форматах: офлайн (Київ та Харків) та онлайн (для жителів Полтави, Чернігова, Івано-Франківська, Львова, Хмельницького, Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці та Одеси).

Компанія Philip Morris Ukraine шукає проактивних студентів 3-6 курсів з бажанням побудувати кар’єру у корпоративному секторі та хорошим знанням англійської мови.


Щоб потрапити на навчання, потрібно:

  • подати заявку; (онлайн, офлайн (Київ, Харків)
  • пройти тестування (тільки для офлайн-учасників з Києва та Харкова);
  • пройти відеоінтерв’ю для визначення рівня мотивації. 

Реєстрація відкрита до 28 жовтня. І не зволікайте — кількість учасників обмежена!

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: