Transparency International Ukraine

Некомерційні
Перевірена
Робимо Україну сильнішою!

Transparency International Ukraine — антикорупційна українська громадська організація, акредитований представник глобального руху Transparency International. Команда понад 10 років робить Україну сильнішою, сприяючи зниженню рівня корупції.

 робота в Transparency International Ukraine
10+років роботи
46людей у команді
100+представництв глобального руху Transparency International у світі
100+успішно реалізованих грантових проєктів

Лідер у системній боротьбі з корупцією в Україні

TI Ukraine отримала акредитацію і право бути представником глобальної організації Transparency International у 2014 році, після подій Революції Гідності.

Ключові напрями роботи організації 👇

Дієва антикорупційна політика. Основне завдання — просування антикорупційних реформ, які наближають Україну до членства в ЄС. У 2023 році TI Ukraine долучилася до розробки Державної антикорупційної програми та презентувала друге дослідження спроможності антикорупційних органів. Від самого запуску Вищого антикорупційного суду у 2019 році організація моніторить його роботу, а також аналізує законодавство та відстежує всі конкурси на топпосади в антикорупційних органах.

Ефективні та прозорі закупівлі. TI Ukraine допомогла створити систему державних закупівель Prozorro та стала партнером у розбудові Державного оператора тилу — закупівельної агенції у сфері оборони, що забезпечує нелетальні потреби ЗСУ. За 7,5 років відкрито 100+ кримінальних проваджень через порушення у закупівлях. А тільки за 2023 рік у ході моніторингу організація допомогла зекономити державі 500+ млн грн.

Прозоре та підзвітне місцеве самоврядування. Організація впровадила Рейтинги прозорості міст, які з початку повномасштабної війни трансформувалися у дослідження прозорості роботи міських рад. За 5 років рейтингування міст (2017-2021) середній показник прозорості місцевої влади зріс на 62,2%.

Конфіскація та управління майном. TI Ukraine запустила спеціальний портал, на якому зібрані всі чинні механізми конфіскації (про)російських активів в Україні, їхні етапи, ризики та способи нейтралізації. У 2023 році експерти організації проаналізували 679 активів та надіслали 45 відповідних запитів у державні органи щодо конфіскації та управління конфіскованим майном.

Прозоре та підзвітне відновлення України. Разом з партнерами з коаліції RISE UA фахівці ТІ Ukraine адвокатували створення та допомогли з запуском Єдиної електронної системи управління відбудовою DREAM в межах коаліції RISE Ukraine. Вона забезпечить єдиний цифровий маршрут для всіх проєктів відбудови: від фіксації збитків до здачі готових об’єктів в експлуатацію.

Міжнародна співпраця. За весь час роботи голос ТІ Ukraine лунав у 44 країнах у межах більш ніж 120 міжнародних відряджень. Лише торік експерти здійснили 15 адвокаційних поїздок у 10 країн світу.

Найбільший і найцитованіший продукт Transparency International — Індекс сприйняття корупції. Це єдине комплексне дослідження, яке оцінює рівень сприйняття корупції у 180 країнах світу. Організація щороку аналізує результати України та формує рекомендації для уряду щодо посилення боротьби з корупцією. За 10 років Україна додала 11 балів у Індексі — це один з найкращих результатів у світі за десятиліття.

TI Ukraine співпрацює з представниками влади та міжнародними партнерами, щоб розвивати незалежну й ефективну антикорупційну екосистему. Команда вивчає ключові законопроєкти, постанови, ініціативи, програмні державні документи та проводить власні дослідження. Організація публікує матеріали у найбільших українських і міжнародних медіа, а також ділиться своєю експертизою з українською владою, міжнародними організаціями та партнерами. Зокрема, надавала інформацію для Європейської комісії щодо євроінтеграційного поступу України в антикорупційній сфері.

Андрій Боровик,
виконавчий директор TI Ukraine
TI Ukraine сьогодні — це важлива частина громадського сектора з сильною експертизою, що дозволяє нам відігравати значну роль у розвитку країни. Усі ці досягнення були б неможливими без двох складових: нашої неймовірної команди та Сил Оборони, завдяки яким ми взагалі маємо змогу працювати.

Цінності TI Ukraine

  • Системність. Тут аналізують як причини, так і наслідки, пропонуючи комплексні рішення й механізми в боротьбі з корупцією.
  • Ефективність. Тут прагнуть досягати запланованого результату, оптимально використовуючи наявні ресурси.
  • Інноваційність. Організація постійно перебуває в пошуку нових рішень і заохочує співробітників “to think out of the box”.
  • Збалансованість. Перш ніж ухвалити рішення, тут вислуховують аргументи залучених сторін.
  • Єдність. ТІ Ukraine об’єднує всіх, хто поділяє цінності організації та велику мету — обеззброїти корупцію в Україні.
  • Відкритість. Команда ТІ Ukraine прозора, чесна та підзвітна у своїй діяльності.
  • Проактивність. Тут не чекають змін, а творять їх.

Розвиток команди — пріоритетне завдання

У команді ТІ Ukraine працюють фахівці з різних сфер: юристи, аналітики, журналісти, соціологи, політологи, економісти, грантові координатори, HR-фахівці, бухгалтери, менеджери різних ланок, адміністратори тощо. Середній вік співробітників — 34 роки, а ​​тривалість роботи в середньому становить 3,5 роки.

Тут цінують і заохочують розвиток — як професійний, так і особистісний. Організація пишається внутрішніми історіями успіху. Наприклад, заступниця виконавчого директора з операційних питань Анастасія Мазурок спочатку була менеджеркою з моніторингу та оцінки. А керівниця потужного юридичного напряму Катерина Риженко починала як адміністративна асистентка. Також гарною традицією ТІ Ukraine є повернення колег назад в організацію.

Ірина Федорів,
менеджерка з персоналу
Для нас люди — це пріоритет. Тому ми постійно дбаємо про розвиток членів команди, шукаємо нові можливості, пропонуємо цікаві курси й програми. Багато зусиль докладаємо для формування сприятливої атмосфери в колективі.

У TI Ukraine діє програма компенсації вартості навчання. Організація шукає та пропонує профільні курси для розвитку команди, але співробітники також можуть самостійно обирати необхідне навчання. Так, наприклад, торік половина команди здобувала навички ораторської майстерності, а зараз 10 колег проходять сертифікатну програму УКУ «Європейська інтеграція». Регулярною є і практика індивідуального опанування необхідних компетенцій членами команди.

Павло Демчук,
юридичний радник TI Ukraine
Восени 2023 року я проходив курс з правової аргументації, юридичного письма та публічних виступів, який мені повністю компенсували. Навчання було надзвичайно корисним: тепер мені вдається знаходити більш переконливі юридичні аргументи, а ще я став впевненіше почуватися на публіці. Окремі знання знадобилися й під час оцінювання процесуальної діяльності Вищого антикорсуду.

Також дбають про ментальне здоров’я працівників: завдяки партнерам колеги можуть безкоштовно долучитися до вебінарів із самопідтримки, оцінити свій стан психічного здоров’я та отримати безоплатні консультації з фахівцем.

Як і де працює та відпочиває команда TI Ukraine

Організація має 8-годинний робочий день, який може розпочинатись між 8 і 10 ранку, відповідно до індивідуальних потреб людини. Команда поєднує онлайн і офлайн формати роботи, але співробітників заохочують принаймні двічі на тиждень відвідувати офіс. За погодженням з керівником можна сформувати індивідуальний робочий графік. Кожен працівник має 24 календарні дні оплачуваної відпустки на рік.

У організації прагнуть дотримуватися war-work-life balance.

Transparency International Ukraine пропонує ринкову зарплату та регулярно переглядає її відповідно до змін на ринку та інфляційних коливань.

Офіс організації у центрі Києва — затишний та комфортний, підходить як для продуктивної сконцентрованої роботи, так і для жвавого командного обговорення чи теплої особистої розмови. А ще можна зранку встигнути поласувати смаколиками (часто власного приготування), якими частують одне одного колеги. Команда pet-friendly, тож можна прийти на роботу зі своїм домашнім улюбленцем. Але спочатку попередити про це колег 🙂

Щоб залишатися у робочому ритмі навіть в умовах воєнного часу, офіс обладнали необхідним оснащенням на випадок відсутності світла та регулярно поповнюють запаси питної й технічної води.

У TI Ukraine дбають про єдність команди та ухвалюють важливі рішення, враховуючи аргументи залучених сторін. Саме тому тут чітко налагоджена системна комунікація з колегами, партнерами, цільовими групами. Кожен відділ має регулярні наради, на яких збирають зворотний зв'язок від співробітників, обговорюють контекст, синхронізують плани та завдання, аналізують результати. Також працівники періодично зустрічаються на тет-а-тет розмову зі своїм керівником.

Організація проводить загальні офлайн та онлайн зустрічі для всієї команди, де обговорюють стратегічні питання, важливі новини та виклики, святкують перемоги чи підтримують одне одного у важкі моменти. Також працівники охоче проводять разом час поза офісом. Колеги регулярно грають у волейбол, настільні ігри, інколи подорожують, ходять у кіно чи на виставки та розділяють важливі життєві події.

Дар’я Гнойова-Лузіна,
People Partner
У нашому колективі спілкуються на «ти», не соромляться попросити про допомогу чи спитати особисту пораду. У TI Ukraine немає місця дискримінації, кожен може відчувати себе максимально комфортно.

Організація робить свій внесок у захист України

В умовах повномасштабної війни у TI Ukraine свідомо вирішили скоротити бюджет внутрішніх заходів і змінили формат. Наприклад, у День народження організації команда спільно робила окопні свічки для військових. А сама організація переказала 300 тисяч гривень на 400 наборів для переливання крові для підрозділів Сил Оборони.

Декілька співробітників долучилися до лав Збройних Сил України й стали на захист держави. В організації пишаються ними та всіляко підтримують.

TI Ukraine регулярно донатить на військо та надсилає необхідне, зокрема квадрокоптери та набори для переливання крові. Також підтримує муніципальну владу — у 2023 році надіслали 19 містам мотопомпи для відкачування води, генератори, зарядні станції, обігрівачі, меблі та інше.

Загалом від 24 лютого 2022 року TI Ukraine надала допомогу на майже 9 мільйонів гривень.

Як стати частиною команди TI Ukraine?

Очікування від кандидатів відрізняються залежно від вакансії, однак завжди сталим лишається перелік головних вимог: підтримка цінностей організації, нульова толерантність до корупції та зацікавленість у боротьбі з нею. Детальні вимоги до скілів кандидатів завжди зазначають у вакансії.

Після того, як людина надішле своє резюме та мотиваційний лист, на неї чекає декілька етапів відбору:

  • телефонна розмова з HR-менеджером;
  • тестове завдання;
  • співбесіда з потенційним керівником.

Тут дивляться не лише на релевантні досвід і навички, а прагнуть знайти «свою людину», яка готова розвиватися та працювати на результат. Тому звертають увагу також і на soft-skills, професійні та особисті інтереси.

Кожен, хто стає частиною команди TI Ukraine, проходить плавний період адаптації — знайомиться з колегами, вивчає пул завдань, опановує робочі інструменти. Новачок отримує ментора, який може відповісти на всі запитання. Через тиждень і через місяць з новим співробітником проводять адаптаційні зустрічі з HR.

Для нових колег також визначають 2-3 місяці оплачуваного випробного терміну, протягом якого людина має змогу показати свої навички та продемонструвати перші результати і ближче познайомитись з організацією, процесами та культурою. За результатами випробного терміну приймається спільне рішення про продовження співпраці.

Софія Ніколіна,
SMM Lead
Я працюю в TI Ukraine вже чотири місяці та можу впевнено заявити, що це один із найприємніших досвідів адаптації в компанії. Всі працівники дуже ввічливі та допомагають мені з безліччю питань. Я мала особистий виклик — відвідування офісу, проте колеги допомогли мені адаптуватись і до цього.
Ірина Басова,
Тренерка з аналітичних інструментів Prozorro до проєкту BI Prozorro
Мене вразила перша адаптаційна зустріч. Після неї мені здавалося, що я знаю всіх людей, яких зустрічаю в коридорах, і навіть те, чим вони приблизно тут займаються. Наче прийшла в давно знайомий колектив. В офісі я не зустріла жодної людини, яка б мені не усміхнулась. А через два місяці випробного терміну було відчуття, що я тут була завжди!

Є й інший спосіб долучитися до роботи команди. TI Ukraine пропонує частково оплачуване стажування, протягом якого можна здобувати знання в антикорупційній сфері, розв'язувати реальні практичні кейси для свого портфоліо та втілювати найсміливіші креативні ідеї. Найбільш вправні стажери зрештою долучаються до команди.

Чому варто обрати роботу в TI Ukraine?

Організація пропонує унікальну можливість долучитися до реальних змін у державі:

  • аналізувати й адвокатувати законодавчі зміни та реформи;
  • переконувати представників української влади в необхідності цих змін;
  • просувати інтереси України за кордоном — на різних континентах.

Тут комплексно підходять до роботи й подолання будь-яких викликів. Тому починають завжди з моніторингу, верифікації даних та експертного аналізу, і тільки після цього пропонують справді зважені й ефективні рішення.

Готові боротися з корупцією разом з проактивною командою? 

Відгукуйтеся на вакансії або подавайтеся на стажування до TI Ukraine!

Поскаржитися на компанію
Всі вакансії
Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: