fbpx

Компанія «Делойт» відкриває набір на літню програму стажування для студентів

Редакція Ср., 08.05.19 Новини компаній

Міжнародна аудиторська й консалтингова компанія, що входить до «великої четвірки», запрошує студентів та випускників здобути справжній досвід роботи та відчути себе частиною великої делойтівської родини під час Deloitte Summer Internship Program.

Що очікує на стажерів?

• Крутий досвід роботи в міжнародній компанії.

• Реальні практичні кейси.

• Нові знайомства та робота в команді професіоналів.

• Гнучкий графік: ви самі обираєте, скільки працювати — 20, 30 або 40 годин на тиждень.

 


Кого чекають на стажування у «Делойт»?

Студентів та випускників економічно-фінансових спеціальностей з гарним знанням англійської мови та бажанням розвиватися.Напрями програми літнього стажування

Strategy: стратегічний консалтинг і допомога компаніям з різних галузей на шляху досягнення їхніх амбітних цілей.

Financial Service Industry (FSI): реорганізація банківських процесів, зміна організаційної структури, а також складні та масштабні ІТ-проекти у банках.

Finance Transformation: оптимізація процесів і вдосконалення методології у сфері бухгалтерського обліку і звітності, складання бюджету, управління витратами та оборотним капіталом.

Operations Transformation: допомога клієнтам-компаніям фінансового сектору реалізовувати свою корпоративну стратегію та досягати бізнес-цілей.

Human Capital Advisory Services: вивчення глобальних практик управління персоналом, допомога в підготовці пропозицій і різноманітних заходів для клієнтів.

International Donor Organizations: повне занурення у процес залученням донорських проектів — від пошуку можливостей до прийняття ефективних рішень.

Digital Solutions Lab: можливість долучитися до створення інноваційних ІТ-рішень та продуктів в Україні, США, Німеччині, Нідерландах, Бельгії та інших країнах-партнерах «Делойт».


Відгук Тетяни Радчук про стажування у «Делойт»  

Це незабутнє літо викликає у мене ряд асоціацій, з якими залюбки поділюся.

Реальні проекти — той ключовий досвід, якого всі так прагнуть. Протягом 3-х місяців  я взяла участь у двох клієнтських та трьох внутрішніх проектах зі ступенем відповідальності повноцінного працівника, а не стажера-початківця. Залученість максимальна, задачі різноманітні — від технічної роботи з базою даних до support у клієнтській зустрічі за межами Києва. А також проведення спільного воркшопу із Deloitte Talent Business Partner (завдяки власній ініціативності).

Інноваційність — беззаперечний двигун прогресу, на якому компанія робить значний акцент. Практичне застосування Design Thinking, Mind Mapping, Hackathon-формат, воркшопи зі Scrum, Agile, Lean. Усе це відкрило спектр корисних і трендових інструментів.

Fun – не лише відпочинок та веселощі, а й тімбілдинги. Знайомства з новими колегами, обмін досвідом, спілкування з командою та керівниками у неформальній атмосфері. Як приклад, неординарними були знайомства із Talent Lead of Consulting за грою у Мафію, під час літнього тренінгу. Або ж із колегою з Tax&Legal у процесі нанесення чарівного мехенді на End of Busy Season Party. День лимонаду, частування морозивом, картинг, квест-кімнати, марафони, Birthday Parties та Chocolate Day (організаторами якого були ми самі – стажери).Як стати стажером?

Щоб податися на стажування у « Делойт», надсилайте своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу uacv@deloitte.ua

Детальніше про стажування читайте на сайті.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: