fbpx

Що читати взимку: 5 книг від Білла Гейтса

Редакція Пт., 13.12.19 Новости

Є така традиція: щороку Білл Гейтс ділиться у своєму блозі добіркою книг, які прочитав сам і радить іншим. А ми у свою чергу ділимося його порадами з вами.

У передмові до своєї нової підбірки Білл Гейтс зазначив, що напередодні Нового року цікаво озирнутися назад і проаналізувати власні досягнення. І список прочитаних книг теж є складовою досягнень за рік. Порефлексувавши над власним списком, засновник «Майкрософт» відмітив, що цього року прочитав більше художньої літератури, ніж зазвичай: особливо фантастики. А ще відібрав з усього прочитаного 5 книг, які, на його думку, допоможуть правильно розпочати 2020-й рік. 

5 книг від Білла Гейтса

1. «Американський шлюб», Таярі Джонс. Цю книгу Гейтсу порадила його донька. Роман розповідає історію трагічного кохання подружньої афроамериканської пари на півдні США.

2. «Ці істини: історія Сполучених Штатів», Джилл Лепор. За словами Гейтса, це найбільш чесна і всеосяжна історія Америки всього на 800 сторінках. 

3. «Зростання», Вацлав Сміл. Нова книга улюбленого автора Білла Гейтса, з яким той не завжди погоджується, але вважає одним з кращих мислителів сучасності. 

4. «Підготовлені», Діана Тавеннер. Книга про те, як батьки можуть підготувати дітей до життя після завершення школи: і йдеться не про те, як вступити до коледжу, а про те, як прожити гідне життя.

5. «Чому ми спимо», Метью Уокер. Книга, яка може переконати вас більше цінувати сон і переглянути свої звички. 

Ознайомитися з книжковими порадами Білла Гейтса можна також у форматі відео:

Джерело: bit.ua

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: