fbpx

Бельгійським працівникам помилково виплатили 30 тисяч євро

Редакція Пт., 23.11.18 Карьера

Працівникам сталеливарного заводу у Шарлеруа помилково виплатили додаткові 30 тисяч євро до зарплати. Тепер компанія вимагає повернути гроші, однак деякі робітники вже витратили неочікуваний бонус.

Помилка сталася, коли роботодавець намагався нарахувати працівникам по 100 євро бонусу. Однак, скільки співробітників отримали додаткові 30 тисяч і хто саме, досі не зрозуміло. Всього у компанії працюють 230 людей.

Офіційно встановлений оклад працівників становить 1600 євро. За словами одного з робітників, він був шокований, коли побачив суму в 30 тисяч євро на своїй картці: «Однак для мене було очевидно, що сталася помилка. Тому я не чіпав ці гроші – я просто взяв свою зарплатню, а усього іншого про всяк випадок не торкався».

Він також розповів, куди витратили гроші деякі з робітників: «Я знаю людей, які вже витратили частину помилково отриманих грошей. Знаю, що дехто пішов до казино, а дехто погасив свої борги».  

Юрист Етьєнн Піре заявив, що за бельгійськими законами працівники мають повернути кошти. Єдине, на що вони можуть розраховувати – це можливість віддати гроші не одразу, а за деякий час.

Джерело: BBC Україна


5 советов, как произвести впечатление на собеседовании

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: