fbpx

Усе, що ви хотіли знати про КСВ: доступний безкоштовний онлайн-курс

Редакція Ср., 16.10.19 Новости

Марина Гриценко, експертка з розвитку КСВ в Україні, у свої статті для нашого журналу якось сказала: «КСВ схожа на підлітковий секс. Всі говорять, що це роблять, але мало хто насправді робить саме це». Так от — щоб усі знали, що таке корпоративна соціальна відповідальність та як її впроваджувати, на платформі Impactorium тепер можна пройти безкоштовний онлайн-курс. 

Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) в Україні суттєво відстає від міжнародного. Згідно з дослідженням, проведеним Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), третина компаній в Україні визнають, що їм не вистачає знань та досвіду для впровадження КСВ. 

Щоб заповнити цю прогалину, за ініціативи 1+1 медіа та CSR Ukraine було розроблено онлайн-курс із КСВ, який поєднує теоретичні знання із практичним досвідом  державних та приватних, міжнародних та українських компаній: 1+1 media, Енергоатом, Deloitte Ukraine, ДТЕК, Astarta, щоб дати можливість керівникам малого та великого бізнесу, КСВ-менеджерам великих компаній, викладачам університетів, студентам та іншим зацікавленим у темі КСВ отримати структуровані знання з актуальними прикладами. 

Курс складається із 15-ти відеоуроків з теорією та практичними кейсами, які розкривають основні поняття, інструменти, практики і переваги корпоративної соціальної відповідальності. 

Переглянути кілька роликів, щоб зрозуміти, як побудовано курс, можна за посиланням

Пройти курс та отримати сертифікат може кожен охочий, який зареєструється на платформі Impactorium.

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: