fbpx

Британська компанія збільшує відпустку для некурців

Редакція Ср., 29.01.20 Новости

Куріння викликає рак, а відмова від нього — чотири додаткові дні відпустки. 

Як мотивувати працівників менше не ходити на перекури? Керівництво рекрутингової компанії KCJ Training&Employment Solutions у британському місті Свідон вирішило не карати курців, а натомість заохочувати тих, хто не курить. Вони отримають додаткові дні відпустки. 

Як куріння шкодить продуктивності

Керівник компанії Дон Брайден сам є курцем, тож з власного досвіду знає, як перекури впливають на робочий графік. На його думку, співробітники, які працюють без зайвих перерв, поки інші на перекурі, заслуговують на компенсацію, тому ніякої дискримінації у нововведенні не бачить. 

Ось які розрахунки він наводить: три 10-хвилинні перекури на день дорівнюють 16,5 робочим дням на рік, витрачених на куріння. Один 10-хвилинний перекур на день забирає 5 робочих днів на рік. 

Якщо працівник не навідуватиметься у курилку три місяці, він вже заслужить на один додатковий день відпустки. За півроку без куріння на роботі можна буде отримати два додаткові вихідні, а за цілий рік — чотири. 

Змушувати працівників кинути курити Дон Брайден не збирається, але буде радий, якщо нововведення допоможе комусь позбутися шкідливої звички. 

Джерело: ВВС

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: