fbpx

«Дзен» безкоштовно допоможе знайти роботу під час карантину

Редакція Чт., 02.04.20 Новости компаний

Вже більше 7 років рекрутингове агентство «Дзен» займається пошуком талантів у сфері діджитал та ІТ. У складні часи на ринку праці команда вирішила запустити безкоштовний соціальний проєкт. 


Під час карантину команда «Дзен» отримує сотні запитів про наявність або роботи, або вільного/тимчасового/постійного працівника. Тому вирішила запустити безкоштовний соціальний проєкт, у якому як компанії, так і люди, котрі залишились без роботи, могли знайти один одного, щоб домовитися про тимчасове працевлаштування персоналу або про іншу форму партнерства. Це допоможе зберегти не тільки кошти і ресурси, але й заробіток для тисячів українців.


Як скористатися? 


Дзен пропонує абсолютно безкоштовну допомогу усім, хто її зараз потребує. Якщо у вас є знайомий, друг, власник бізнесу або будь-яка інша людина, яка стала заручником обставин, поділіться з нею представленою нижче анкетою

Що необхідно зробити:

  1. Заповніть анкету як роботодавець або кандидат. 
  2. Обов’язково вкажіть усі можливі точні запити, які ви очікуєте один від одного (наявність машини, обладнання, програми, графік роботи, місце, місто, рівень заробітної плати, графік роботи тощо).
  3. Якщо ви зараз в пошуках роботи, прикріпіть посилання на ваше резюме. Без резюме рекрутери не зможуть розглянути запит.
  4. Далі усі заявки з резюме обробляються та відправляються у ті компанії, які можуть вам підійти.
  5. Поділіться своїми результатами з командою «Дзен» через електронну пошту, щоб вони мали мотивацію продовжувати робити це й надалі.


Поширюйте цю інформацію серед своїх знайомих та допомагайте один одному! 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: