fbpx

«Школа менторів» від ГО «Про.Світ»

заміський комплекс «Оріана»
Київ, Україна

ГО «Про.Світ» організовує п’ятиденну «Школу менторів», яка проходитиме у заміському комплексі під Києвом.

Що буде?

В процесі проходження школи ви:

  1. Раз і назавжди розберетесь, хто такий ментор, коуч, фасилітатор і зрозумієте, як ефективно застосовувати ці ролі в індивідуальній та груповій роботі.
  2. Навчитесь базовим елементам коучингу та методикам особистої діагностики. Це суттєво заощадить ваш час та кошти в процесі онбордингу нового співробітника, або ж, допоможе правильно супроводжувати свого підопічного/команду в процесі досягнення цілі.
  3. Дізнаєтесь про різні стадії розвитку команди, визначите на якій з них знаходиться ваша і як перейти на щабель вище так, аби ніхто не звільнився і не втратив мотивацію.
  4. Вивчите основи фасилітації, які допоможуть перетворити прийняття групових рішень на демократичний та ефективний процес. Саме навички фасилітації дають надію на те, що беззмістовні наради назавжди зникнуть з вашої організації. Теорію будете закріплювати практикою.
  5. Розберетесь в основах спіральної динаміки та дізнаєтесь, як краще порозумітися зі всіма членами вашого колективу чи групи, аби перетворити їх на справжню команду.

Учасники, які покажуть найбільш успішні результати під час навчання, отримають можливість стати ментором однієї з українських шкіл в рамках програми «Школа 3.0».

Основна «фішка» проєкту — всі отримані знання можна використовувати для особистого розвитку, в рамках своєї роботи, в комунікації з друзями, з коханими, дітьми, батьками. Адже окрім менторства та коучингу, ви навчитесь різним інструментам індивідуальної та групової комунікації та розберетесь в основах спіральної динаміки. Тому розуміти й сприймати людей вам точно стане легше.

Для кого?

Школа орієнтована на:

  • HR-фахівців;
  • представників громадських організацій;
  • менеджерів компаній;
  • освітніх управлінців, які прагнуть особистісного росту і шукають можливості для розвитку організації та команди.

 

«Школа менторів» пройде з 28 жовтня до 1 листопада у заміському комплексі «Оріана».

Вартість навчання — 7000 грн. (покриває навчання, проживання та харчування учасників) при оплаті до 20 жовтня, 7500 грн. — при оплаті за тиждень до проведення події. Для участі також необхідно зареєструватись.

 

Організація та проведення заходу відповідає всім карантинним вимогам. Кількість учасників не перевищуватиме рекомендації МОЗ. У випадку перенесення чи скасування заходу через посилення карантинних вимог, команда «Про.Світ» готова до повернення коштів чи перенесення навчання на інший період. 

Где: заміський комплекс «Оріана»

Цена вопроса: 7000-7500 UAH

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: