fbpx

Ukrainian IT Awards 2020

Київ

Ukrainian IT Awards — це щорічна найпрестижніша премія в галузі IT, яка відзначає найкращих IT-фахівців країни. Конкурс започаткований ще в 2012 році компанією SoftServе. Організатором цьогорічної премії є найбільша профільна IT-спільнота — IT Ukraine Association.

Номінації

Цього року оголосили два типи номінацій — Individual nominations та Team nominations. Взяти участь у конкурсі можуть як IT фахівці особисто, так і компанії та команди з інноваційно-технологічними проєктами, які мають вагомий вплив на розвиток галузі та суспільства.

Індивідуальні номінації: Business Analyst, Design, Infrastructure&DevOps, IT Education, Management, Product Management, Quality Assurance, Software Architecture, Software Engineering.

Командні номінації: Innovation-Research of the year, Impact of the year.

 

Умови конкурсу

  1. Кожен професіонал ІТ-сфери може номінувати себе на одну або дві номінації. В разі подачі заявки на дві номінації, аплікаційні форми по кожній з них потрібно заповнити окремо. Цього року на учасників чекають 9 персональних номінацій та 2 групові, на які можуть податися компанії та команди.
    Реєстрація учасників триває з 21 вересня до 1 листопада 2020 року.
  2. Оцінювання конкурсантів Ukrainian IT Awards незалежними членами журі триватиме з 2 листопада до 15 листопада 2020 року. Кожну номінацію оцінюють 5-7 топових експертів. Оцінювання заявок відбувається у три етапи: попередній відбір і ще дві фази відбору.
  3. Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 4 грудня 2020 року в Києві.

Скоро состоятся

Конкурси

Інфотон: створи крутий проєкт із медіаграмотності

Конкурси

Всеукраїнський конкурс есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення»

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: