fbpx

Ілон Маск висловив думку, що університет не потрібен

Редакція Пт., 13.03.20 Новости

Принаймні для того, щоб отримати роботу у його компаніях. 


Виступаючи на конференції  Satellite-2020, мільярдер і винахідник Ілон Маск заявив, що коледж — це переважно місце для юнацьких розваг, а не навчання, і що вища освіта не є вимогою до кандидатів, які бажають працювати у його компаніях. А от що дійсно потрібно мати, щоб отримати роботу, приміром, у Tesla, то це «вийняткові здібності». 

То де ж навчатися?


Відповідаючи на запитання про доступність вищої освіти у США, Ілон Маск зазначив, що користь коледжів — у соціалізації, натомість необхідні знання краще отримати самостійно і без дратівливих домашніх завдань. Порада генія сучасності молоді — кинути навчання і заснувати власний бізнес. 

Якщо ви поглянете, скажімо, на Білла Гейтса, Ларрі Еллісон чи Стіва Джобса — вони не закінчували університетів. Але якби ви мали можливість взяти їх на роботу, то зробили б це.

Ілон Маск


А що ж сам Маск? 


Варто зазначити, що у самого Ілона Маска вища освіта є. Спочатку він два роки навчався в канадському Університеті Квінз, а потім перевівся в Пенсільванський університет, де отримав ступінь бакалавра в галузі фізики і економіки. Ба більше: майбутній винахідник навіть вступив до Стенфорду, щоб отримати ступінь PhD. Однак аспірантуру він кинув вже за два дні, щоб створити свою першу компанію Zip2 Corporation.

Ми, звісно, поважаємо думку мільярдера, але хочемо поділитися історіями, які доводять, що час у виші все-таки можна провести з користю:

Як отримати профіт від навчання в університеті

Як їздити за кордон і вчитися за обміном за кошти університету

Як розпочати кар’єру ще до завершення навчання

Як не кинути університет, а навчатися, працювати і вижити

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Asset 1logo_Hm

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: