fbpx

КМДШ відкриває школу на Осокорках. Познайомитись можна онлайн

Редакція Вт., 14.04.20 Новости компаний

Під час карантину можна знайти час на дійсно важливі речі. Наприклад, на зважений і усвідомлений вибір школи для своєї дитини. Для цього не потрібно нікуди ходити: КМДШ організувала екскурсію та вступне тестування онлайн.

Вже у вересні Креативна Міжнародна Дитяча Школа відкриє новий філіал на Дніпровській набережній, 14 (на території ЖК RiverStone). Називати КМДШ просто школою якось язик не повертається: йдеться про 6700 м2 креативного простору. Ну а поки ми не можемо особисто відвідати нову школу, КМДШ запрошує батьків та школярів на онлайн-знайомство. Вступне тестування учні також зможуть скласти онлайн.


Профорієнтація та розвиток софт скілів майбутнього 


Ми у Happy Monday постійно жаліємося, що у школах нема уроків з профорієнтації. Виявляється, є: принаймні у КМДШ. Тут є все, чого нам так сильно свого часу бракувало у школах, і що ми часто змушені вперше вивчати вже у дорослому віці:

  • проєктно-дослідницька діяльність: учні закріплюють знання науковими та творчими проєктами, проводять досліди;
    поглиблене вивчення іноземних мов – школярі займаються з native speakers;
  • інтегроване навчання: коли тему розглядають з точки зору декількох навчальних дисциплін – математика+фізика, література+географія тощо;
  • профорієнтація у старшій школі: учні відвідують реальні компанії, працюють над бізнес, соціальними та еко проєктами, знайомляться з професіями майбутнього;
  • у дітей розвивають ключові компетенції майбутнього, такі як позитивне мислення, helicopter view, критичне мислення, емпатія, комунікативність, адаптивність, проєктне мислення, креативність.
набір в школу КМДШ


Особливості старшої школи


Після 9 класу учень має можливість продовжити навчання у КМДШ за одним з двох напрямів:

  1. I.HISTORY, LITERATURE & SOCIAL STUDIES. Cуспільно-гуманітарний профіль навчання з акцентом на вивчення історії, літератури та інших суспільних наук. 
  2. II.STEAM. Природничо-математичний профіль з акцентом на поглиблене вивчення математики, біології, хімії, географії та фізики. 

Після завершення навчання випускник отримує атестат загальнодержавного зразка.

Щоб дізнатися більше про нову школу на Осокорках, реєструйтеся на онлайн-зустріч за посиланням

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: