fbpx

Майстерня Kochut оголосила конкурс для студентів на найкращий ескіз прикраси

Редакція Пт., 14.02.20 Новости

Конкурси для студентів бувають різні, цей ми пропустити ніяк не могли. Ще й мета благодійна!

Ювелірна майстерня Kochut вирішила дати шанс молоді проявити свої таланти та здібності і оголосила студентський конкурс «Найкращий ескіз прикраси».

Яке завдання

Потрібно намалювати ескіз прикраси, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Це може бути будь-яка прикраса: каблучка, кулон, брошка, сережки тощо. Як і на чому малювати, теж повністю на розсуд автора: це можуть бути олівці, фломастери, ручки або планшет. 

Хто може брати участь

Якщо до малюнків вимог майже жодних нема, то до учасників вони є. Конкурс проводиться виключно серед студентів українських вишів. 

Ескізи потрібно надсилати на електронну скриньку kochut.work@gmail.com, обов’язково вказавши тему листа «Конкурс найкращий ескіз».

До листа необхідно додати чітку фотографію/скан студентського квитка, а також посилання на сторінки в соціальних мережах (Facebook, Instagram).

 Дедлайн подачі робіт: 3 квітня.

Що отримає переможець

Ювелірами буде обрано три ескізи-переможці, на основі виготовлять три прикраси. Конкурс має благодійну мету: ці прикраси планують виставити на аукціон, а 100% виручених коштів буде передано факультетам університетів, на яких навчаються переможці. 10 найкращих робіт учасників буде окремо відзначено на сторінках Kochut у соцмережах.

Важливо: авторське право на ескіз залишається за творцем ескізу, право на виготовлення прикраси — за майстернею Kochut.

Результати конкурсу буде оголошено 13 квітня 2020 року. Про процес створення, продаж трьох прикрас та передачу коштів університетам організатори інформуватимуть на своїх сторінках у соцмережах.

Детальніше читайте на сайті ювелірної майстерні Kochut.

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: