fbpx

Дослідження довели: навчання в університеті шкодить психічному здоров’ю

Редакція Вт., 04.06.19 Карьера

80% студентів скаржаться на постійний стрес і тривожний стан.

Як пише The Guardian, дослідження провели фахівці з британського центру підтримки студентів Uni Health. В опитуванні взяли участь понад 1000 студентів від 17 до 35 років. З них 775 осіб заявили про проблеми з психічним здоров’ям. Найчастіше студенти скаржаться на стресовий стан, почуття пригніченості і постійну втому. Також студенти регулярно відчувають тривожність, страждають на безсоння і панічні атаки.

Причини такого стану криються в страху перед майбутньому і великих навантаженнях. У деяких студентів до цього додаються проблеми з одногрупниками і дискримінація з боку викладачів.

У березні лікарі провели більш масштабне дослідження і опитали більше 38 000 студентів. Вчені назвали рівень стресу серед учасників «тривожно високим». Половина респондентів хоча б раз думали про заподіяння собі фізичної шкоди, а 9,4% такі думки відвідують регулярно. 33% зверталися по допомогу до психологів та психотерапевтів — і нічого подібного до вступу в університет вони не відчували.

Така ситуація призводить до того, що все більше людей замислюються, а чи варто навчання в університеті таких жертв, оскільки диплом не гарантує прибуткову роботу після навчання. Психотерапевти радять не відмовлятися від навчання, а тримати баланс між освітою та особистим життям і регулярно включати відпочинок та розваги у свій розклад, щоб зберегти психічне здоров’я.

Джерело: НОЖ

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: