fbpx

Події липня у Києві для вашого професійного розвитку

Редакція Пн., 01.07.19 Карьера

Вже традиційно зібрали актуальні події липня у Києві – куди сходити та кого послухати, щоб прокачати свої навички, необхідні для побудови успішної кар’єри у будь-якій сфері.

2.07 | 3.07 | 6.07 | 10.07 | 11.07 |18.07 |25.07 |27.07

2 липня

Що таке бізнес-процеси та як з ними працювати

події липня в Києві
Івент для топ-менеджерів, власників компаній, операційних менеджерів та директорів про те, як здійснювати роботу в організації для забезпечення послідовних результатів та використання можливостей для їх поліпшення і виходити на вищий рівень розвитку.

 

3 липня

Як прийняти себе: обмеження VS можливості

події липня в Києві
Психолог Анна Харченко, яка у 15 років пережила травму хребта і мала сісти у візок, розповість про сприйняття себе і свої обмеження, про професійне становлення та навчання у США.


6 липня

Інтенсив «Фінансова грамотність для підприємців»

подїі липня в Києві
Інтенсив від фінансового консультанта та засновниці FUELFINANCE Альони Мисько, який допоможе стартапам, власникам малого та середнього бізнесу та керівникам різних рівнів розібратись з темою фінансів та навіть полюбити цю сферу.

 


Brand Yourself!

подїі липня в Києві
СЕО агенції Gres Todorchuk PR Ярослава Гресь  і креативний директор Олександр Тодорчук проведуть 5-годинний інтенсив про те, будувати свій бренд, розповідати історії, стати лідером думок та спікером, якого запрошують на виступи.

 

 

 

Talk must go on. Get ready for the job interview

події липня в КиєвіАнгломовний нетворкінг про ефективні стратегії ведення співбесіди, підготовку до співбесіди та правила етикету співбесіди, найбільші помилки та поради, що приведуть вас до успіху. На зустрічі обговорять провокаційні запитання від рекрутера / роботодавця і навчать відповідати або уникати їх.

 

10 липня

Стратегічна шкода тактичних перемог у маркетингу

події липня в києві
Співзасновник маркетингової агенції Aimbulance Роман Гавриш розповість,
як знижки та ребрендинг завдають шкоди, про закони маркетингу та як вони працюють. Розбере шкоду та користь орієнтації на якість та на ROI.

 

 

Кар’єра після декрету

подїі липня в Києві
Семінар спеціалістки з профорієнтації Анни Різниченко, на якому
ви отримаєте практичні вправи з профорієнтації, рекомендації в роботі з синдромом самозванця, а також підбірку нетипових ресурсів та стратегій пошуку роботи.

Діджитал мислення: що це таке і з чим його їдять

подїі липня в Києві

Відкрита лекція для керівників та HR-менеджерів компаній про те, як бути більш інноваційними, впроваджувати нові діджитал інструменти, процеси та програмне забезпечення.

SMM Lunch

подїі липня в Києві

Безкоштовна зустріч для тих, чия робота пов’язана з рекламою в соцмережах: таргетологів, фрілансерів-smm-ників, підприємців та керівників, які питання щодо просування в соцмережах.

 

11 липня

ІТ, дизайн та непорозуміння

події липня в Києві
Лекція про те, як будувати комунікацію з людьми, в першу чергу командою та замовником, якщо ти дизайнер, програміст або їх менеджер. Ви навчитесь вирішувати конфліктні ситуації, згладжувати гострі кути і правильно організовувати обмін інформацією.

 

 

 

Воркшоп «Як лобіювати в Україні»

подїі липня в КиєвіВоркшоп з громадського лобіювання та адвокації від бельгійської організації The Good Lobby для активістів, громадського сектору та юридичних компаній. Ви познайомитесь з українським та бельгійським досвідом успішного лобіювання та отримаєте практичні інструменти, які можна буде застосувати одразу після воркшопу.

 

Як створювати глобальні ідеї?

події липня в Києві

Лекція від засновника міжнародної компанії DECRON.Club про те, як створити унікальну вибухову ідею, залучити інвестиції у свій проект, двічі облажатись та знайти партнерів в 15 країнах світу.

Цінності як зерно всіх бід і перемог

події липня в Києві

 

На зустрічі з ментором з управління цінностями Ігорем Солодовим ви зможете дізнатися на що впливає робота з цінностями та попрактикуватись на прикладі вітчизняних та закордонних кейсів коректно формувати власні цінності в організації.

18 липня

Пригоди продукт-дизайнера в Європі

подїі липня в Києві
Senior Product Designer Вадим Грін розповість, як проходять співбесіди та чого чекають від продукт-дизайнерів європейські та американські компанії, та які є фундаментальні відмінності продукт-дизайну в Європі та Україні.

 

 

 

Алгоритм проведення ефективної стратегічної сесії

події липня в КиєвіРазом з Костянтином Коптеловим розберете структурований алгоритм проведення стратегічної сесії, щоб не витрачати час на зайву творчість, а максимально швидко та ефективно підвести підсумки півріччя та розпланувати ключові аспекти на новий сезон.

 

Відкрита лекція «Копірайтинг для юристів та адвокатів»

Лекція копірайтера з 20-річним стажем Еліни Слободянюк для юристів, адвокатів та співробітників юридичних компаній. Заняття буде присвячене написанюю текстів для соцмереж, сайтів, лендингів, розсилок та прес-рілізів.

 

Безкоштовна онлайн-конференція «Сontent Marketing Day»


Міжнародна безкоштовна онлайн-конференція, присвячена контент-маркетингу — кращому інструменту розширення та формування лояльності вашої цільової аудиторії. 8 годин, 14 доповідей і можливість задати питання спікеру онлайн.

 

Лекція «ІТ після універу»

події липня в Києві


Безкоштовна лекція для студентів та випускників технічних спеціальностей про те, як випускнику працевлаштуватися у кращу ІТ-компанію, куди дійсно варто йти на стажування та як прокачувати скіли.

25 липня

Text & Drive: секрети текстів, які чіпляють 

Лекція від Senior копірайтера Havas Ukraine Дмитра Мамонтова про те, на якій розглянуть приклади якісного та неякісного копірайтингу, розберуться, як перетворювати суху маркетингову інформацію на яскраві ідеї, як вмикати внутрішнього редактора та де брати натхнення, якщо «не пре».

27 липня

Інтенсив «Проектний менеджмент для громадського сектору 2.0»

події липня в Києві


Безкоштовний денний інтенсив з проектного менеджменту для організацій. Ви дізнаєтесь про різні способи управління проектами, навчитесь планувати їх реалізацію, ефективно керувати змістом, бюджетом та ризиками, командою та зацікавленими сторонами.

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: