fbpx

Події січня для вашого професійного розвитку

Редакція Вт., 08.01.19 Карьера

Зібрали актуальні події січня у Києві – куди сходити та кого послухати, щоб прокачати свої навички, необхідні для побудови успішної кар’єри у будь-якій сфері. Будемо доповнювати підбірку, тож зберігайте сторінку собі в закладинки.

9 січня | 10 січня | 11 січня | 14 січня | 15 січня | 16 січня | 17 січня | 19 січня | 20 січня | 22 січня24 січня | 25 січня | 26 січня | 28 січня | 29 січня| 30 січня | 31 січня | 1 лютого | 4 лютого (а зареєструватися варто вже зараз!)

9 січня

ІТ vs Творчість: хто кого?

Посиденьки RIZNA — це чесні зустрічі з жінками, які надихають. Учасники будуть розбиратися, чи є місце для творчості у серйозній сфері IT, а ще говоритимуть про важливість чути себе та бути собі картою професійного розвитку.  

 

 

10 січня

Трансформація конфліктів

Конфлікт — це природній процес, що неминуче трапляється у роботі будь-якої команди, незалежно від її розміру чи формату взаємодії. Протягом лекції ви зможете розібратись з етапами розвитку конфлікту та познайомитесь з причинами та моделями поведінки у таких ситуаціях.

 

11 січня

Web Design Intensive

За 3 дні інтенсиву ви переглянете свій підхід до створення дизайну, навчитесь швидко знаходити необхідні рішення, опануєте техніки тайм-менеджменту та креативного мислення. На вас чекають 27 годин практики, нові знайомства та плюс один проект у портфоліо. 

 

Animation Intensive

Насичений практичний інтенсив в атмосфері зимового кемпу. За 3 дні учасники різного рівня підготовки отримають крутий інструментарій для покращення своїх анімаційних 3D навичок, що дозволить підвищити швидкість, рівень та якість ваших анімаційних робіт.   


14 січня

Нейрохакінг: як вчитись швидко та результативно

На лекції ви дізнаєтесь, як перебудувати навчання і використовувати для нього найпотужніші резерви нашого мозку; як запам’ятати в сотню разів більше інформації без помилок; як в 4-10 разів швидше писати пости, реферати, статті і навіть книги.

 

 

15 січня

Фінансове планування для стартапів

Побудова фінансової моделі — це необхідність, з якою стикається кожен засновник бізнесу. На лекції ви дізнаєтесь про структуру бізнес-моделі, основні елементи та етапи фінансового планування, як вони змінюються при зростанні бізнесу та інше.

 

 

Як керувати фінансами, щоб успішно інвестувати у майбутнє?

Під час семінару ви дізнаєтесь, як скласти фінансовий план для родини; як побороти емоційні покупки та витрачати гроші раціонально; основні принципи інвестування та як диверсифікувати капітал; інвестиції у малий та середній бізнес в Україні та інше.

 

16 січня

Бізнес без помилок

Як швидко і успішно масштабувати бізнес? Де брати інвестиції на розвиток? Чи бувають оптимальні маркетингові рішення без роздутих бюджетів? Про все це ви дізнаєтесь у приємній компанії та за смачним частуванням. 

 


17 січня

Безкоштовний вебінар «Про професії: інтернет-маркетолог»

Продовжуємо знайомити вас із популярними професіями. 17 січня Владислав Галясов із Genesis  розповість про роботу інтернет-маркетолога та як просувати бізнес в інтернеті, оцінювати ефективність реклами та будувати кар’єру в ІТ-компанії. Участь безкоштовна, реєструйтеся за посиланням.

 


Ким бути: фріланс, свій бізнес чи «галера»?


На зустрічі ви дізнаєтесь про різницю між фрілансом, своєю студією і найманою працею; де можна більше заробляти; чому свій бізнес — ще те пекло, і про що ви не підозрюєте, коли вирішуєте створити свою студію.

 

19 січня

Data Rocks — big data, AI & machine learning conference

Big Data — нова нафта? Даних багато, вони постійно змінюються. Виграють ті, хто вміє їх аналізувати та отримувати користь. На конференції не очікуйте передбачень чи абстрактних роздумів — лише конкретні практичні кейси.

20 січня

Global Village | Фестиваль Культур


Молодь із різних куточків світу збереться у Києві і розкаже про особливості своєї культури. Ви скуштуєте національні страви, побачите національні костюми на власні очі, а ще, можливо, знайдете друга з іншого куточка планети.

22 січня

Ей, жінко! або 30 звичок, яких варто позбутися

Кожен наш день складається з можливостей справити враження — прекрасне, жахливе або нейтральне. А впливає на нього не тільки те, що ми говоримо, але і безліч дрібних маркерів у поведінці. На зустрічі ви дізнаєтесь,як правильно діяти у соціальних ситуаціях, щоб подобатися собі та людям.

 


Як отримувати від дизайну задоволення і реддоти

На лекції дизайн-директори Spiilka Design Büro обговорюватимуть, як побудувати себе, бюро і процеси, щоб отримувати задоволення, нагороди і прибуток. Ви багато почуєте про процеси всередині бюро, про щастя дизайнера, про прибуток, виклики, труднощі, сенси та плани.


24 січня

Історії успіху. Зворотний бік бренду. Episode 1

Хто (або що) насправді стоїть за успішним брендом? Своїми історіями поділяться 5 спікерів — HR, PR, PM, власники бізнесу, які займаються консалтингом, аутсорсингом чи розвивають власний продукт Жодних назв компаній — тільки люди та їх історії.   

 

 

25 січня

Візуальний сторітеллінг у цифровому світі


Сара-Грейс Манкаріос, арт-директор департаменту «Спеціальні проекти» CNN Digital розповість і покаже, як вона створює проекти, що підкорили не лише глядачів, а й журі різних премій та конкурсів.

 

26 січня

Як писати тексти про себе


Онлайн-курс із написання текстів для особистого бренду в соціальних мережах, медіа і блогах стане у нагоді кожному, хто пише про себе, своє життя та професійні досягнення, тобто створює персональний бренд.

 

 

Стратегічна сесія: бачення власників бізнесу


Протягом більш ніж 3 годин обговорення і занурення у стратегічний рівень вашого бізнесу ви опишете, якою стане ваша компанія, ваші послуги і продукти, хто ваші клієнти і як зміниться ваша роль за перші 3 місяці, півроку і за весь 2019 рік!

 28 січня

8 кроків успішного пошуку співробітника

Події січня у Києві
Це безкоштовний онлайн-марафон від HR-спеціаліста Юлії Лагути для усіх, кого цікавить сфера управління персоналом. Ви розберете усі етапи підбору працівників — від написання об’яви та аналізу резюме до інтерв’ювання кандидатів. Марафон буде проходити в Instagram у форматі прямих эфірів та домашніх завдань. При цьому ви отримаєте зворотний зв’язок на кожне виконане завдання.

 

29 січня

Weblium Workshop 

Події січня у КиєвіВоркшоп із маркетингу та стажування від міжнародної IT-компанії Weblium для студентів та молоді міста Києва. Протягом івенту ви дізнаєтесь найактуальніші маркетинг-тренди та нарешті розвієте страх не знайти цікаву роботу без належного досвіду.

30 січня

Як керувати креативними людьми

Ви дізнаєтесь про топ-10 помилок менеджерів при керуванні креативними людьми; що потрібно робити, аби дизайнер звільнився на другий день; як набрати команду креативних людей; як досягнути результату без придушення креативного духу команди.

 

Уроки компаній із сильною (і не дуже) репутацією на порозі 2019

Як сьогоднішні зміни впливають на репутацію компаній і змушують їх перебудовувати не лише комунікаційні процеси, але й бізнес? Як використовувати всі доступні інструменти, щоб змінити репутацію своєї компанії та галузі?

 

31 січня

З дизайнера у менеджери: плюси, мінуси, складнощі


UX-дизайнер і продуктовий менеджер на маркетплейсі Prom.ua Ірина Лейбович розповість про перехід із дизайну у продуктовий менеджмент як один із варіантів розвитку з усіма його складнощами, плюсами і мінусами.

Як перестати відкладати все на потім? 

Разом із Катериною Вольською, сертифікованим коучем, бізнес-тренером та мотиваційним спікером ви отримаєте розуміння того, чому ви відкладаєте щось у своєму житті, детально розберете причини й наслідки бездіяльності та почнете робити саме те, що хочете, без відкладань.

 

1 лютого

Все про дизайн-мислення за одну годину

Хочете дізнатися все про дизайн-мислення без купи профільних книжок та спеціальних курсів? Тоді приходьте!  Керівник Projector.Odessa, розповість про основи дизайн-мислення для чайників.

4 лютого

Winter Media Class від Dentsu Aegis Network Ukraine

Події січня в КиєвіКомунікаційна група проведе Winter Media Class у сфері реклами і медіа для студентів та випускників. Протягом 2 тижнів учасники отримають актуальні знання за напрямами TV, OOH, Digital, Radio. Навчання буде проходити на реальних кейсах з героями індустрії в ролі лекторів. Реєстрація до 31 січня, тому це, власне, і подія січня 🙂

Онлайн-курс про часи в англійській мові


6-тижневий онлайн-курс для тих, хто думає, що англійська граматика — це абракадабра, і мріє розібратися у ній раз і назавжди. У комфортній атмосфері ви зануритесь в одну з найважливіших тем англійської граматики і навчитеся правильно і впевнено  використовувати часи під час спілкування та на письмі.


Стажування січня у Києві для студентів та випускників

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: