fbpx

Події вересня у Києві для вашого професійного розвитку

Редакція Пт., 30.08.19 Новости

Вже традиційно зібрали актуальні події вересня у Києві – куди сходити та кого послухати, щоб прокачати свої навички, необхідні для побудови успішної кар’єри у будь-якій сфері.

1.09 | 3.09 | 7.09 | 9.09 | 10.09 | 12.08 | 13.09 | 14.09 | 19.09 | 24.09 | 25.09 | 26.09 | 28.09

1 вересня

Jobs To Be Done: створення цінності через розуміння споживачів

події вересня у Києві
Воркшоп навчить створювати ціннісні пропозиції через розуміння реальних потреб споживачів. Розберемо як проводити глибинні інтрев’ю, які допомогають розпізнати істинну мотивацію споживачів та знайти точки зростання бізнесу/продукту, відштовхуючись від потреб аудиторії. 

 

3 вересня

Чи є життя, якщо ти маркетолог?

події вересня у КиєвіНеформальна зустріч для тих, хто шукає себе в маркетингу. Разом з партнером найбільшого в Україні венчурного фонду TA Ventures поговорите про те, як працювати поза сферою маркетингу, якщо ви маркетолог, як побудувати кар’єру в маркетингу, як знайти себе та зрозуміти, що вам ближче: b2b чи b2c.

 

6 уроків світових компаній: корпоративні інновації та інвестиції

події вересня у КиєвіЕксперт з Кремнієвої Долини Віталій М. Голомб розповість, як працюють корпоративні інвестиції в інновації. На воркшопі ви дізнаєтесь про 6 основних напрямків корпоративної інновації, як впроваджувати інновації у компанії і що ефективніше: внутрішні корпоративні інновації чи залучення стартапів.

7 вересня

Як жити у 2020-х?

події вересня у Києві
2 дні, 7 спікерів та 10 ненудних годин про те, як жити у світі, який потроху стає саме таким, яким і має бути, і не бути печерною людиною, яка не в курсі трендів. Доповіді будуть присвячені екозвичкам, сексизму, шопінгу, відповідальності бізнесу, виборам влади та взаємодії з поліцією.

 

Гаражний розпродаж «Нашого Формату»

події вересня у Києві
Видавництво «Наш Формат», що спеціалізується на нехудожній літературі, 7-8 вересня проводить розпродаж у книгарні у пров. Алли Горської, 5.
На вас чекають знижки до 50% на понад три сотні найрізноманітніших книжок: у першу чергу бізнес-література та нон фікшн.

 

9 вересня

Онлайн-курс з усіх часів англійської мови


Послідовний і зрозумілий онлайн-курс для тих, хто хоче за 5 тижнів підкорити усі форми часу в англійській мові і почати використовувати їх в усній та письмовій мові. Авторка курсу — Каріна Драган, керівниця проєкту Interest English.

 

 

10 вересня

Як працювати над проектами мрії

події вересня у Києві
Співзасновник та керівник проектів у «Агенти змін» Андрій Батін розповість, як роботу над проектами мрії перетворити на бізнес, який надихає команду та притягує нових партнерів та співробітників. Буде цікаво менеджерам проектів, менеджерам з продажу, маркетологам і власникам бізнесу.

 

12 вересня

Самопрезентація: мистецтво справляти враження

події вересня у Києві
Лекція від
експертки з моделювання поведінки Анни Чаплигіної про те, як керувати враженням, яке ми справляємо на інших людей, які існують основні інструменти для формування «executive presence», які є цілі і завдання самопрезентації.

 

13 вересня

SMM Day

Безкоштовна онлайн-конференція від Академії інтернет-маркетингу WebPromo Experts, присвячена ефективному просуванню товарів та послуг у соцмережах. На учасників чекають 8 годин корисної інформації, 14 доповідей від експертів з кейсами та практичними порадами і можливість поставити спікеру запитання онлайн.

 

OFFF Kyiv: міжнародний фестиваль креативу та постдіджитал культури


13-14 вересня у Києві вперше відбудеться фестиваль креативності та дизайну OFFF. Подія для всіх, хто хоче познайомитися з талановитими людьми, отримати натхнення, нові ідеї та знання у сфері дизайну, мультимедіа, кіно, технологій та сучасного візуального мистецтва.

 

14 вересня

Freedom Business Summit

Міжнародний саміт зі створення та розвитку географічно вільного бізнесу. Кращі підприємці світу поділяться досвідом, як розвивати бізнес без офісу та керувати компанією, командою та клієнтами повністю віддаленно без прив’язки до географії.

 

19 вересня

Етика vs реклама


Лекція про те, як не потонути у трясовині сучасної етики та бути толерантним у комунікаціях: у рекламі, у суспільстві та на офіційному прийомі. Буде цікаво всім, хто працює в комунікаціях, тим, хто переживає за свій бренд і всім, хто хоче йти в ногу з часом.

 

IV Форум Креативних Індустрій

Подія залучить понад сто міжнародних та українських експертів із більш ніж 16 інтелектуальних індустрій. Під гаслом «Креативний клас. Автопортрет» учасники спробують розкрити суть феномену «креативності» та на реальних кейсах продемонструють ефективність впровадження нестандартних рішень у бізнесі, суспільстві та державі.

 

24 вересня

Дні RIPE NCC в Києві! RIPE NCC Days Kyiv

події вересня у Києві

Дні RIPE NCC відбудуться у Києві вперше. Мета конференції — презентувати останні розробки в Інтернет-індустрії, вирішити питання, що стосуються регіональної та всесвітньої інтернет-спільноти. Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням.

25 вересня

European Pro Bono Summit

події вересня у КиєвіВперше в Україні відбудеться щорічна зустріч міжнародних експертів pro bono та інтелектуального волонтерства, представників бізнесу і соціального сектору. Це міжнародна подія, яка об’єднує кращі практики pro bono, корпоративного волонтерства та соціальної відповідальності. 

 

26 вересня

Future Thinking

події вересня у КиєвіПід час лекції ви дізнаєтесь про тенденції розвитку світу і про те, куди ми всі рухаємося, та обговорите цінності, які будуть визначати майбутнє. PR-спеціалісти, бренд-менеджери та маркетологи дізнаються, що варто враховувати бренду при побудові креативних концепцій, а що вже давно пішло в минуле.

 

28 вересня

 

Наукові пікніки у Києві

події вересня у Києві
Фестиваль про те, як розважатись по-науковому. Мета заходу — показати, що наука може бути цікавою. Вчені не подаватимуть теорію, а захоплюватимуть, розважатимуть, розкриватимуть таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки.

 

Фестиваль живих історій

події вересня у Києві
«Інша Освіта»
та програма неформальної історичної освіти «Студії живої історії» запрошують на другий Фестиваль живих історій. Фестиваль стане спільним простором для різних форматів відповідального осмислення історії, представлення наявних культурних та освітніх практик.

 

Фестиваль STEМ-освіти

події вересня у КиєвіМета фестивалю — зацікавити сучасною наукою, розвинути здібності дітей та підлітків в різних сферах STEM, підтримати інтерес до цікавих технічних напрямків. Головним фокусом фестивалю стануть 4 напрямки STEM-освіти: наука, технології, інженерія, математика.

 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: