fbpx

Українець придбав пожежну машину і став рятувальником-волонтером

Редакція Ср., 04.12.19 Новости

Що б ви зробили, якби дізналися, що старий пожежний автомобіль продають на металобрухт? Герой цієї історії вирішив, що це знак, і час здійснити дитячу мрію стати пожежником.

В’ячеслав Ніколайчук — 39-річний мешканець села Люхча Сарненського району Рівненщини. Він має роботу: працює інженером-землевпорядником. А ще мав мрію з дитинства: стати пожежником. І йому вдалося здійснити цю мрію, не відмовляючись від звичного життя і роботи.

Шлях до мрії

З місцевими пожежниками майбутній волонтер заприятелював ще чотири роки тому, коли допомагав їм гасити торфовище у селі. У червні цього року чоловік дізнався, що стару пожежну спецмашину продають на металобрухт, викупив її, відремонтував і модернізував. На це довелося витратити три тисячі доларів. 

Потім пан В’ячеслав пішов на курси рятувальників, які тривали місяць. Тепер він — волонтер районної пожежної служби і вже двічі виїжджав на справжні виклики. Оператор повідомляє волонтеру, куди вирушає група, і він приєднується до них. 

фото: ВВС

Де один волонтер, там і більше?

Складно бути першим, але пану В’ячеславу вдалося зацікавити місцевих мешканців і особливо молодь роботою рятувальників. Кілька місцевих підприємців почали підтримувати волонтера фінансово коштами на пальне. 

В’ячеслав Ніколайчук планує, що волонтерів стане більше, а він зможе придбати ще один старенький пожежний автомобіль, щоб з часом у селі запрацював оперативний штаб.

Джерело: ВВС

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: