fbpx

Робота мрії: працювати в книжковій крамниці на Мальдівах

Редакція Вт., 30.07.19 Карьера

Думаєте, що вже знайшли свою роботу мрії? А що як ми вам розкажемо, що 5-зірковий готель на Мальдівах шукає продавця у книгарню?

Не знаємо, як ви уявляли роботу в книгарні до цього, але ось як це відбувається на мальовничому атоллі Баа, в одному з найкрасивіших місць світу: ви цілими днями читаєте книжки, працюєте з видом на океан і ходите босоніж, бо одночасно перебуваєте на роботі і на пляжі. І така вакансія зараз відкрита!

Книгарня на Мальдівах — це спільний проєкт Ultimate Library та 5-зіркового відпочинкового комплексу Soneva Fushi resort. Її було створено у грудні минулого року, і перший сезон роботи виявився надзвичайно вдалим. Зараз шукають нового працівника на піврічний сезон, який розпочнеться в жовтні.

книгарня на Мальдівах

так виглядає книгарня всередині. © Ultimate Library

Як це — працювати на Мальдівах?

Ідеальний кандидат — книголюб і мандрівник. «Босоногий продавець книг», як назвали цю посаду, допомагатиме гостям курорту обирати книги, влаштовуватиме літературні події, вестиме блог про свої робочі будні на Мальдівах та відповідатиме за сторінки книгарні у соцмережах.

Необхідні навички та досвід:

  • відмінне знання англійської мови;
  • любов до сучасної та класичної літератури;
  • навички SMM;
  • досвід ведення блогу;
  • бути командним та ініціативним гравцем;
  • досвід роботи у книжковому магазині чи видавництві вітається.

    вакансія на Мальдівах

 

книгарня на Мальдівах ззовні © Ultimate Library

Як отримати цю роботу?

Якщо все вищезазначене — про вас, встигніть надіслати своє резюме та мотиваційний лист до 1 вересня. У разі успіху приступати до роботи потрібно буде в середині жовтня.

Джерело: Lonely Planet

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: