fbpx

«Добре портфоліо»: дизайнери-початківці презентували свої роботи

Редакція Чт., 28.05.20 Новости

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика. Нещодавно вона випустила перший набір студентів зі свого курсу «Основи дизайну». Студентам було запропоновано виконати завдання для соціальних ініціатив від Фундації Дарини Жолдак та Klitschko Foundation в межах ініціативи дизайн-волонтерства «Добре портфоліо».

За умовами освітньої платформи, студенти мали запропонувати творчі інтерпретації брифів, зокрема, розробити візуальні комунікації для проєктів «100 000 книжок для сільських бібліотек», «Книжкобус» та «Стажування».

Для мене дизайн — це турбота, піклування, емпатія. І саме участь в соціальних ініціативах в межах навчальних форматів допомагає донести цю ідею якнайліпше. Тож ми щасливі, що наші студенти допомогли зробити добру справу.

Анатолій Попель, автор проєкту

Усього в межах курсу було створено 91 роботу для соціальних ініціатив. Спільно з експертами проєкту представники соціальних ініціатив обрали 4, що будуть реально втілені в життя. 

Соціальні ініціативи в деяких випадках обрали саме найсміливіші інтерпретації брифів, а не ті, що можна умовно назвати «обережними». Наприклад, для проєкту «100 000 книжок для сільських бібліотек», «Фундація Дарини Жолдак» обрала ідею з дивакуватими створіннями, що живуть в уяві читачів та в книжкових світах.

Серед фіналістів — дизайнери з різних міст України: Алла Іванова (Київ), Іван Громов (Одеса), Світлана Мазуренко (Львів), Віта Шелупіна (Суми).


Креативна Практика створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи креативної індустрії. На поточний момент в робочу групу входять Aimbulance, Arena Media Expert, Deco.agency, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals, League Design Agency, MADCATS, MEX a member of Havas, Michurin, New Strategies Group, POPEL Agency, POSTMEN, Sasquatch

Цікаво, скільки можуть заробляти дизайнери в Україні?

Дізнавайтеся з зарплатного дослідження Happy Monday.

Дослідження

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: