fbpx

Скільки хочуть заробляти українці: результати дослідження

Катерина Гончарова Пн., 14.10.19 Новости

У вересні компанія Research & Branding Group опитала українців стосовно бажаного рівня заробітної плати. Дослідження виявило, що більшість опитаних вважають власний заробіток недостатнім і хотіли б заробляти вдвічі більше.

У дослідженні взяли участь респонденти віком від 18 років з різних куточків України (2001 особа). На питання, чи влаштовує їх власний заробіток, відповіли ті учасники опитування, які мають роботу (59%). Результати невтішні: для 78% респондентів недостатньо коштів, які вони заробляють, і лише 19% задоволені власною зарплатою.

Середній рівень зарплати на одній роботі, який влаштовує українців, — 19 275 грн на місяць. Це на 4 899 грн більше, ніж хотіли учасники аналогічного дослідження у лютому 2018 року. Ймовірно, нестабільна економічна ситуація і щорічне зростання цін стали причиною збільшення вимог працівників до оплати праці. Цікаво, що чоловіки були б повністю задоволені зарплатою 20 695 грн на місяць, а жінки — 18 059 грн.

Розрив між бажаним рівнем заробітку і реальним досить великий. Відповідно до даних Держстату, у серпні цього року середня зарплата в Україні склала 10 537 грн. Це означає, що українці хотіли б заробляти майже вдвічі більше, ніж зараз.

Джерело: Research & Branding Group

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: