fbpx

Стажування липня у Києві для студентів та випускників

Редакція Вт., 02.07.19 Карьера

Зібрали актуальні стажування у Києві від українських та міжнародних компаній для студентів та випускників. Проведіть літо з користю!

Стажування: ВОЛЯ | Klitschko FoundationBlockchain Hub Kyiv | Transparency International Україна | WebPromo | Mazars Ukraine | Ubisoft | UKRSIBBANK | ENAVATE | Infopulse | Sigma Software University | Samsung R&D Institute Ukraine | Хаб медіа мобільності | VoxCheck | PepsiCo | 1+1 media

SMART-стажування від ВОЛЯ

Телекомунікаційна компанія ВОЛЯ шукає студентів 4-5 курсів та випускників на стажування тривалістю 3,5 тижні. Кожний стажер працюватиме над власним проектом в обраному напрямку під керівництвом куратора. Наприкінці стажування учасники захищатимуть свої проекти перед топ-менеджерами, і найкращі стажери отримають стипендію від ВОЛЯ на наступні півроку. 

Дедлайн подачі заявок — 20 липня.

Осіннє стажування від Klitschko Foundation

Тримісячна програма для студентів 2-4 курсів, де можна пройти всі етапи працевлаштування: від проходження співбесіди до отримання рекомендацій для наступного місця роботи. Це практичний досвід роботи у благодійній організації у таких сферах, як зв`язки з громадськістю, проектний менеджмент, графічний дизайн, фандрайзинг соціальних проектів, адміністративна робота.

Дедлайн подачі заявок — 31 липня. 

Стажування у Blockchain Hub Kyiv

Стажування тривалістю місяць для тих, хто цікавиться криптовалютою та блокчейном. Основне завдання стажера – досліджувати компанії, організації та медіа у вказаних категоріях, виконувати доручення, пов’язані з контентом і SMM, а також вчитися та пропонувати нові ідеї.

Стажування для перекладачів в Transparency International Україна

Департамент міжнародних зв’язків Transparency International Україна пропонує стажування для студентів та фахівців з високим рівнем володіння англійською мовою на позиції стажерів-перекладачів.

Стажування в WebPromo

Один з лідерів України в сфері SEO-просування шукає стажера на посаду Junior SEO Specialist з відмінним володінням англійською. Оплачуване стажування триває три місяці, після чого на кандидата чекає можливість офіційного працевлаштування та ріст ЗП.

Стажування у Mazars Ukraine

Міжнародна аудиторська компанія набирає стажерів. Оплачуване стажування триватиме 5 місяців. Приймаються студенти останнього курсу університету або нещодавні випускники (фінанси, бухгалтерська справа та аудит, економіка) зі знанням англійської мови (додаткова німецька буде перевагою).

Стажування в Ubisoft

ІТ-компанія Ubisoft шукає стажерів у відділ техпідтримки — студентів останніх курсів, які вивчали комп’ютерні науки та знають SQL і /або PL/SQL. Оплачуване стажування триватиме 6-12 місяців. Після успішного проходження можливе працевлаштування.

Banking Lab від UKRSIBBANK

Нова навчальна програма від UKRSIBBANK орієнтована на студентів 4-6 курсів і допоможе розвинути analytical skills , отримати реальний досвід та приєднатися до BNP Paribas Group. Найкращі випускники програми отримають job-offer. Програма пройде 15-26 липня, реєстрація за посиланням

Стажування в ENAVATE

Стажування з роботи Microsoft Dynamics Software Development для студентів 3 курсу і вище. На стажерів чекає гнучкий графік але не менше 20 годин на тиждень, щомісячна оплата, робота з досвідченим ментором та можливість працевлаштування через 6-12 місяців залежно від успіхів.

Дедлайн подачі заявок: 10 липня.

Стажування в Infopulse

Стажування тривалістю 3 місяці для QA. Кандидати повинні добре володіти теорією тестування та основи SQL, мати гарні аналітичні навички та розуміти agile-принципи (Scrum).

Стажування в Sigma Software University

Багато напрямів стажування в різних містах України тривалістю від 3 до 6 місяців на повний робочий день. В Києві відкриті напрями Python, Ruby on Rails, .Net, Javascript. 

Стажування в Samsung R&D Institute Ukraine

Стажування з напряму Artificial Intelligence/Machine Learning для студентів 3-6 курсів або аспірантів. Потрібно мати знання з фундаментальних дисциплін (математика, фізика, статистика) та базові знання C/C++, Java.

Дедлайн подачі заявок: 3 липня. 

Хаб медіа мобільності

15-денне стажування в Києві в редакціях провідних медіа для студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни. Учасники з 14 по 28 серпня опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста. Участь безкоштовна, організатори покривають витрати на проїзд, забезпечують проживанням та харчуванням. 

Дедлайн подачі заявок: 20 липня. 

Літнє стажування у VoxCheck

120-годинне стажування для студентів, які цікавляться економікою, правом, політологією і соціологією (навіть якщо вчатья на айтішніка). Важлива умова стажування: наявність щонайменше одного сертифікату про проходження онлайн-курсів на EdEra. Працювати можна як в офісі, так і дистанційно.

Стажування в PepsiCo

PepsiCo Україна запрошує студентів останніх курсів та випускників на стажування за трьома напрямками: фінансовий аналітик, стажер відділу логістики, стажер з відділу досліджень та розвитку нових продуктів. Вимоги: знання англійської на рівні Upper-Intermediate, профільна освіта. 

Стажування в 1+1 media

Програма стажування «Ближче до ТБ» — це можливість заявити про себе, навчатися у визнаних професіоналів, отримати хороші рекомендації та перспективи працевлаштування. Наразі шукають стажерів на посади молодшого фахівця з персоналу, молодшого відеодизайнера, відеоредактора, діджитал трафік-менеджера, інженера з розвитку мережі мовлення, режисера ефірного промо, QA інженера проекту «Домашнє ТБ», контент-менеджера 1+1 video, молодшого фінансового контролера.


Вас також зацікавить

Події липня у Києві для вашого професійного розвитку

Реєструйтесь на онлайн-інтенсив із розвитку soft skills

Студентів запрошують на 10-денний медіа-інтенсив

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: