fbpx

Стажування вересня у Києві для студентів та випускників

Редакція Вс., 01.09.19 Новости

Вересень — час для нових знань і практичних навичок! Зібрали актуальні стажування вересня у Києві від українських та міжнародних компаній для студентів та випускників.

Компанії:  BI ProZorro | Sigma Software UniversityMazars Ukraine | DataArt | Ubisoft | Huawei | Danone | «Ольшанский и партнеры» | Innoware | Transparency International Україна | WebPromo | 1+1 media | Національна бібліотека Великої Британії| The Washington Post

Стажування в проєкті BI ProZorro

Transparency International Ukraine запрошує на стажування в програмі інноваційних проєктів у BI ProZorro. Мета проєкту: розвиток інструментів, що дозволяють аналізувати закупівлі та оперативно приймати більш ефективні рішення у сфері закупівель. Стажер повинен володіти навичками програмування та мати досвід проведення досліджень.

Стажування в Sigma Software University

Багато напрямів стажування в різних містах України тривалістю від 3 до 6 місяців на повний робочий день. В Києві відкриті напрями Java (дедлайн 16 вересня), PHP (старт 18 жовтня), Python (дедлайн 8 вересня), Javascript (старт 15 вересня), Ruby (старт 30 вересня).

Стажування у Mazars Ukraine

Міжнародна аудиторська компанія набирає стажерів. Оплачуване стажування триватиме 5 місяців. Приймаються студенти останнього курсу університету або нещодавні випускники (фінанси, бухгалтерська справа та аудит, економіка) зі знанням англійської мови (додаткова німецька буде перевагою).

Стажування у DataArt

Оплачуване стажування з напрямів .NET, QA, Java, Front end для студентів, що продовжують навчання у вузі. На учасників чекає індивідуальне навчання і підтримка ментора на проектних задачах. Тривалість стажування — 6 місяців, графік гнучкий. В разі успішного проходження практики учасники отримають пропозицію працевлаштування.

Стажування в Ubisoft

Стажування з напряму Game Tester в одній з найбільших GameDev-студій України. Вимоги — любов до відеоігор, знання основних принципів тестування, середній рівень англійської.

Стажування в Huawei

Компанія Huawei запрошує на стажування RF, Core Network engineer — бакалаврів або студентів останніх курсів з телекомунікаційної сфери, які володіють англійською щонайменше на середньому рівні, швидко навчаються і готові до відряджень. Найкраще стажери отримають пропозицію роботи на посаду Engineer.

Стажування у Danone

Глобальна компанія Danone шукає стажера у фінансовий відділ. Розглядають кандидатів з вищою освітою за спеціальністю економіка/фінанси/бухгалтерський облік та студентів 4 курсу і вище — але важливо мати можливість працювати повний день.  

Стажування у консалтинговій агенції «Ольшанский и партнеры»

Цифрова консалтингова агенція у сфері маркетингу, реклами та PR «Ольшанский и партнеры» шукають стажера для роботи у напрямках SEO та PPC. Важливо мати повну вищу освіту, знати англійську на рівні Intermediate і мати аналітичний розум. 

Стажування в Innoware

Оплачуване стажування для Junior Developer for Microsoft Dynamics. Вимоги до стажерів: студенти 4-6 курсів, що навчаються на спеціальностях Інформаційні технології, Комп’ютерні науки, Кібернетика або Математика. Тривалість — 2 місяці, початок стажування 16 вересня.

Стажування для перекладачів в Transparency International Україна

Департамент міжнародних зв’язків Transparency International Україна пропонує стажування для студентів та фахівців з високим рівнем володіння англійською мовою на позиції стажерів-перекладачів.

Стажування в WebPromo

Один з лідерів України в сфері SEO-просування шукає стажера на посаду Junior SEO Specialist з відмінним володінням англійською. Оплачуване стажування триває три місяці, після чого на кандидата чекає можливість офіційного працевлаштування та ріст ЗП.

Стажування в 1+1 media

Програма стажування «Ближче до ТБ» — це можливість заявити про себе, навчатися у визнаних професіоналів, отримати хороші рекомендації та перспективи працевлаштування. Наразі шукають стажерів на посади молодшого фахівця з персоналу, журналіста-редактора сайту, діджитал трафік-менеджера, QA інженера проєкту «Домашнє ТБ», контент-менеджера 1+1 video, молодшого фінансового контролера. 

Cтажування у Національній бібліотеці Великої Британії

А може, ви готові їхати на стажування за межі Києва? Національна бібліотека Великої Британії, розташована у Лондоні, шукає стажера, який допоможе впорядкувати та вдосконалити українську колекцію. Потрібно відмінно володіти англійською та мати досвід роботи у дослідницькій бібліотеці, академічному чи схожому на нього середовищі.

Summer Internship Program 2020 від The Washington Post

Провідне американське видання запрошує на Summer Internship Program 2020 тих, хто має принаймні рік досвіду у новинному виданні та вільно володіє англійською. Набирають стажерів з усього світу на наступні посади: Reporters, Visual Journalists, Multiplatform Editors, Multiplatform Producers, News and Digital Designers, Graphics Reporters and Developers, Social Media Producers, Audio Producers.

 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: