fbpx

Українці створили сервіс для покращення резюме програмістів

Редакція Чт., 29.11.18 Карьера

Як повідомляє видання AIN.UA, сервіс CV Compiler допомагає аналізувати резюме та робити його цікавим для роботодавців.

Український стартап запустив сервіс CV Compiler для покращення резюме спеціалістів IT-галузі. Рік тому команда створила платформу для пошуку IT-роботи по всьому світу Relocate.me і зрозуміла, що резюме пошукачів вимагають більш високого рівня.

За словами розробників, для роботи сервісу команда оцифрувала частину порад з книги The Google Resume, а також проаналізувала близько мільйона технічних резюме і тисячі вакансій топових компаній світу. Поточна версія сервісу призначена для програмістів, але в планах – зробити сервіс і для нетехнічних професій.

«Тенденція така, що досить багато досвідчених кандидатів, навіть користувачів Relocate.me, отримують відмови від роботодавців суто через резюме. Хотілося б цю цифру відмов зменшити», – розповідають у компанії.

Базова версія сервісу безкоштовна, він працює за freemium-моделлю. Користувач може безкоштовно перевірити своє резюме і отримати 3 поради щодо покращення резюме. Для доступу до всіх рекомендацій, шаблонів резюме та інших можливостей потрібно перейти на один із трьох платних планів.

Завантажити сервіс можна за посиланням. 

Джерело: AIN


У чому фокус? Пастки мозку, які допомагають і заважають вашій кар’єрі

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: