fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 01.06.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂1. Менеджер курсів до Projector

Вакансії в КиєвіШкола дизайну та розробки, коворкінг та лекторій Projector шукає менеджера курсів: відповідального, організованого та комунікабельного. Потрібно буде знаходити підхід до будь-якого студента чи куратора і робити процес навчання більш комфортним.

2. Product Manager до Livingston Research

вакансії в Києві
EdTech компанія Livingston Research шукає продуктового менеджера, який має щонайменше 2 роки досвіду роботи на аналогічній посаді та такий самий досвід роботи з дизайнерськими та ІТ-командами.

 

3. Графічний дизайнер до Hashtag

вакансії в Києві
Агенція із просування брендів у соціальних медіа Hashtag шукає графічного дизайнера: експерта в роботі з Photoshop, Illustrator та Adobe After Effect з портфоліо та щонайменше річним досвідом роботи.

 

4. Менеджер по роботі з партнерами в Jooble

вакансії в Києві
Продуктова ІТ-компанія Jooble шукає менеджера по роботі з партнерами, які володіє будь-якою іноземною мовою на рівні Advanced, готовий вчитися новому та поєднувати активну комунікацію та частково монотонну роботу.

5. Асистент СЕО в Бизнес-Конструктор

вакансії в Києві
Група компаній «Бизнес-Конструктор» шукає асистента СЕО, який має відповідний досвід роботи, має високі організаторські здібності, проактивну життєву позицію та любить читати сучасну літературу.

 

 


6. Копірайтер/SMM-менеджер (англійська мова) в People Like U

вакансії в Києві
IT-аутсорсингова команда People Like U шукає копірайтера/SMM-менеджера з високим рівнем володіння англійською та досвідом написання текстів англійською мовою від 1,5 років.

 

7. Графічний дизайнер в LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає графічного дизайнера, який вміє працювати в
Photoshop та Illustrator, хоч раз подивився фільм Helvetiva і любить рекламу — але при цьому ненавидить більшість реклами, яку бачить.

 

8. Personal Assistant до WaveUp

вакансії в Києві
WaveUp шукає персонального асистента:
молоду та талановиту людину, яка хоче розвиватися в сферах Sales, Marketing, Growth. Основні вимоги — хороша англійська, критичне мислення та 100% комунікація.


 

 

9. Sound Designer/Sound Producer до AI Factory

вакансії в Києві
ІТ-компанія AI Factory шукає звукового дизайнера/звукового продюсера, який вільно володіє англійською та має досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років. Досвід роботи у пост продакшн буде перевагою.


10. Content&Social Media Specialist до Visartech

вакансії в Києві
Студія з розробки ігор Visartech шукає контентщика та SMM-спеціаліста, який вільно володіє англійською, має щонайменше рік досвіду роботи у контент-маркетингу і може це довести своїм портфоліо.

 

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: