fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Пт., 03.05.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂


 

1. Адміністратор офісу, менеджер з корпоративних поїздок до Good Wine

Вакансії в КиєвіGood Wine шукає адміністратора офісу і разом з тим менеджера корпоративних поїздок, який знає англійську мову, має системне мислення, не боїться багатозадачності та готовий очолити організацію офісу.


2. Conference / event manager до UNIT.City

Вакансії в КиєвіПерший в Україні інноваційний парк UNIT.City шукає Conference / event manager з досвідом роботи конференц- або івент-менеджером від 3 років, знанням англійської, навичками спілкування та переговорів, організаторськими та лідерськими здібностями.3. Суперменеджер до Be My Guest – Apartments

Вакансії в КиєвіКомпанія Be My Guest – Apartments for trips шукає суперменеджера, який володіє базовою англійською, любить спілкування та людей, багато посміхається та жартує, готовий рости та розвиватися разом із компанією.


4. Менеджер із комунікацій в програму ЄС «Креативна Європа»

Вакансії в КиєвіПрограма ЄС «Креативна Європа», спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів, шукає менеджера з комунікацій з досвідом роботи у цій сфері, готовністю працювати у державному секторі та вільним володінням українською та англійською мовами.


5. Менеджер по роботі з клієнтами у LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає менеджера по роботі з клієнтами, який легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми, вміє мотивувати та надихати.6. Digital Marketing manager до Happy Monday

Вакансії в КиєвіКар’єрний портал і платформа професійного розвитку Happy Monday шукає Digital Marketing manager з досвідом у digital-маркетингу від 2-х років, зі знанням основних інструментів і каналів інтернет-маркетингу й аналітики, з досвідом роботи зі спеціалістами SEO, PPC, SMM та глибоким розумінням метрик їхньої ефективності.

7. University Program Coordinator до GlobalLogic

Вакансії в КиєвіIT-компанія GlobalLogic шукає University Program Coordinator з досвідом координування подій, адміністративним або викладацьким досвідом в університеті, навичками презентації та комунікації. Досвід роботи у сфері HR або L&D буде значною перевагою.


8. Графічний дизайнер до The Moon

Вакансії в КиєвіДіджитал-агентство The Moon шукає графічного дизайнера з досвідом роботи на аналогічній посаді від 6 місяців, знанням Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, досвідом роботи з поліграфією та підготовкою макетів до друку.


9. Дизайнер до Happy Monday

Вакансії в КиєвіКар’єрний портал і платформа професійного розвитку Happy Monday шукає графічного дизайнера з досвідом роботи від 1 року, володінням Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, досвідом роботи із Tilda, навичками роботи з поліграфією та підготовкою макетів до друку.


10. Recruitment Researcher/Assistant до Skill, Will & Partners

Вакансії в Києві

Компанія з пошуку талантів та HR-консалтингу Skill, Will & Partners шукає для віддаленої роботи Recruitment Researcher/Assistant, який має інтерес до сфери HR та знає англійську мінімум на рівні Intermediate.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: