fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 10.01.20 Новости

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Менеджер з продажу (освітній проєкт) до Bpeople 

Освітній проєкт для підприємців Bpeople шукає менеджера з продажу, який вже має досвід у цій сфері, має гучний енергійний голос, вміє заробляти і бажає розвиватися. 

2. Business Development Manager (for the US and Canada) до LetyShops

Кешбек-сервіс LetyShops шукає Business Development Manager для роботи з ринками США та Канади. Потрібно володіти англійською мовою на просунутому рівні, розуміти ринок електронної комерції та мати досвід роботи з ринками цих країн. 

3. Junior PR Marketer до Competera 

Нейромережева платформа розумного ціноутворення Competera шукає молодшого PR-маркетолога з просунутою англійською, сильними навичками написання та редагування текстів та навичками управління проєктами. 

4. Менеджер із комунікацій та PR до ГО «Речі, які допомагають»

ГО «Речі, які допомагають»  шукає комунікаційника/піарника, який має досвід роботи в медіа чи комунікаціях від 2-х років та має успішний досвід ведення соцмереж організації/бренду/медіа. Досвід організації публічних заходів та напрацьована база контактів ЗМІ буде перевагою.

5. Media Buyer (для англомовних країн) до LetyShops

Кешбек-сервіс LetyShops шукає Media Buyer з досвідом подібної роботи у ІТ-галузі від 1 року, відмінною англійською, досвідом ведення переговорів та активних продажів. 

6. Bus Monitor (Teaching support) до Pechersk School International 

Міжнародна школа Pechersk School International шукає Bus Monitor — людину, яка стежитиме за дітьми різних національностей під час їх пересування на автобусі. Потрібно володіти англійською мовою і ладнати з дітьми. Робота з частковою зайнятістю, з 15 до 18 години. 

7. Junior Accountant до iDeals Solutions

Міжнарожна ІТ-компанія iDeals Solutions шукає молодшого бухгалтера. Потрібно мати економічну освіту, володіти англійською на рівні Upper-Intermediate та вміти працювати з Excel. Досвід роботи не обов’язковий.  

8. Менеджер з управління бізнес-процесами до LABA

Платформа онлайн-освіти LABA шукає менеджера з управління бізнес-процесами: латентного аналітика з системним мисленням, з бекграундом у побудові бізнес-процесів та розробці КРІ для співробітників. Виделка зарплати — 1000-1500$. 

9. Адміністратор до ГО «Речі, які допомагають»

ГО «Речі, які допомагають» шукає адміністратора: відповідального, гнучкого, стресостійкого, який вміє будувати партнерства, підтримувати та розвивати професійні стосунки.

10. Локальний координатор до KidIT 

Міжнародна навчальна IT-платформа для дітей від 5 років KidIT шукає локального координатора в офіс на Подолі. Потрібна їм людина — щира, організована/структурована, із сервісом у ДНК, комунікабельна, бере на себе відповідальність, командний гравець, орієнтована на результат та щиро кайфує від роботи з людьми. А ще – має супер силу бачити можливості і реалізовувати їх. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: