fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 12.04.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Адміністратор до Grade Education Center

Вакансії в Києві
Центр курсів англійської та підготовки до міжнародних іспитів Grade Education Center шукає адміністратора освітнього центру зі знанням англійської мови на рівні Advanced (С1) та досвідом роботи на аналогічній посаді (менеджер або адміністратор мовної школи).2. Менеджер освітніх проектів до LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає менеджера освітніх проектів з досвідом в управлінні проектами (або сильним бажанням його отримати), лідерськими якостями та любов’ю до digital.


3. Керівник проектів до Strong Sides Education & Operations

Вакансії в Києві
Strong Sides Education & Operations шукає керівника проектів, у якого є досягнення і досвід створення власного бізнесу чи навчального курсу та / або роботи операційним менеджером / бізнес-девелопером / керівником проектів / бізнес-аналітиком.


4. Talent-менеджер до Civitta

Вакансії в КиєвіCivitta — компанія, що займається управлінським консалтингом, — шукає Talent-менеджера з досвідом в HR-сфері від 2 років, високим рівнем англійської (обов’язково) та досвідом в організації заходів (буде плюсом).


5. Офіс-менеджер до Natus Vincere

Вакансії в КиєвіКіберспортивна організація Natus Vincere шукає офіс-менеджера та за сумісництвом особистого асистента СЕО (для перекладів, таблиць та презентацій) з ідеальною англійською та розумінням кіберспортивної індустрії (бажано).


6. Програмний менеджер до CEO Club Ukraine

Вакансії в Києві
Закритий клуб CEO Club Ukraine шукає програмного менеджера, який готовий разом із командою будувати найкращу в країні платформу для розвитку, спілкування та співпраці перших облич бізнесу.  


7. SMM-менеджер до LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає SMM-менеджера з бекграундом в SMM (або бажанням розвиватись у цій сфері), з навичками роботи з Photoshop та вмінням грамотно писати.


8. Conference / event manager до UNIT.City

Вакансії в Києві
Перший в Україні інноваційний парк UNIT.City шукає Conference / event manager з досвідом роботи конференц- або івент-менеджером від 3 років, знанням англійської, навичками спілкування та переговорів, організаторськими та лідерськими здібностями.


9. Менеджер корпоративного відділу до Grade Education Center

Вакансії в Києві
Центр курсів англійської та підготовки до міжнародних іспитів Grade Education Center шукає менеджера корпоративного відділу з гарною англійською (Advanced) та досвідом роботи на аналогічній посаді від 1 року. Досвід роботи з міжнародними мовними іспитами (TOEFL, IELTS, Cambridge English) буде перевагою.


10. Senior Marketing Manager до Terrasoft

Вакансії в КиєвіПродуктова ІТ-компанія Terrasoft шукає Senior Marketing Manager з досвідом управління комплексними маркетинговими кампаніями від 3 років, знанням рекламних кабінетів пошукових та соціальних мереж, Google Analytics та процесів лідогенерації і створення контенту.


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому
Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/


Стажування та інші можливості квітня у Києві

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: