fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 13.07.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Event and Project Manager до Center42 

Вакансії в Києві
Перше в Україні агентство інновацій Center42 шукає івент- та проектного менеджера, який має сильний досвід управління проектами, успішні реалізовані кейси та досвід організації конференцій, хакатонів, освітніх та інших заходів.

 

2. Менеджер по роботі з клієнтами до Grade Education Centre

Вакансії в Києві
Центр з підготовки до міжнародних іспитів з англійської Grade Education Centre шукає уважного та відповідального менеджера з відмінним знанням англійської мови та вищою освітою (бажано філологія або переклад).

 

 

 

3. Link Builder (remote) до Jooble

вакансії в Києві
Українська ІТ-компанія Jooble шукає лінк білдерів для віддаленої роботи. Потрібно володіти будь-якою іноземною мовою та мати бажання спілкуватися з клієнтами. Досвід роботи необов’язковий.

 

4. Communications Manager до Center42

Вакансії в Києві
Перше в Україні агентство інновацій Center42 шукає менеджера з комунікацій, який має досвід роботи у сфері
digital-маркетингу / PR / контент-маркетингу від 1 року та хороші контакти з ключовими медіа.

 

 

5. Менеджер освітніх проектів до LABA 

вакансії в Києві
Платформа для онлайн-навчання LABA шукає менеджера освітніх проектів з лідерськими якостями, критичним мисленням, умінням ставити задачі та контролювати їх виконання.

 

 

 

6. Маркетолог у Заміський готельно-ресторанний комплекс SHELEST

вакансії в києві
Заміський готельно-ресторанний комплекс SHELEST шукає маркетолога, який має досвід роботи маркетологом від 2-х років та любить їжу, кіно, вино та людей.
 

 

7. Асистент відділу по роботі з персоналом до Syngenta

вакансії в КиєвіКорпорація Syngenta, що займається виробництвом і продажем продукції для аграрної галузі, шукає асистента відділу по роботі з персоналом з досвідом роботи на аналогічній посаді від 1 року та рівнем англійської Upper-intermediate.

 

8. Фінансовий менеджер до DexDigital

вакансії в Києві


Продуктова компанія DexDigital шукає фінансового менеджера з досвідом роботи у сфері фінансів, бухгалтерського обліку або аудиту від 1 року, профільною вищою освітою та знанням англійської на рівні Upper-Intermediate і вище.

 

9. Business Development Manager до Happy Monday

Вакансії в Києві
Кар’єрний портал Happy Monday шукає Business Development Manager з успішним досвідом та розумінням процесу в B2B продажах, сильними навичками переговорів та вмінням швидко готувати зрозумілі якісні презентації, що продають.

 

10. Помічник аккаунт-менеджера до EVO

Вакансії в Києві

Українська продуктова ІТ-компанія EVO шукає  помічника аккаунт-менеджера з базовими знаннями інтернет-маркетингу та бажанням розвиватися в сфері маркетингу та електронної комерції.

 

 

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/ 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: