fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 13.12.19 Новости

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Junior SMM спеціаліст (remote) до Genesis Media

Міжнародна продуктова ІТ-компанія Genesis Media шукає талановитого Junior SMM спеціаліста (віддалено), який допоможе стрімко розвивати YouTube-канал про американську поп-культуру та знаменитостей OSSA. 

2. Key account manager (B2B) до МВА25

Освітній холдинг МВА25 шукає Key account manager, який володіє англійською на рівні Upper-Intermediate і вище (95% ділових розмов з клієнтами відбуватимуться англійською мовою) та має гарні навички ділової комунікації. 

3. Менеджер з комунікацій до Української академії лідерства

Освітня програма розвитку для випускників шкіл «Українська академія лідерства» шукає стресостійкого менеджера із комунікацій, який має досвід роботи з молоддю у освітніх проєктах та досвідом у сфері комунікацій, SMM.

4. Legal Advisor до Evrius

AdTech-холдинг Evrius шукає Legal Advisor з експертизою у міжнародному праві. Потрібно добре володіти англійською, мати навички складання міжнародних договорів. Досвід роботи у ІТ-компанії чи рекламній мережі буде перевагою.

5. Marketing Specialist до GCG Trust 

GSG Trust шукає маркетолога, який візьме на себе розробку та реалізацію усієї маркетингової стратегії компанії. Потрібно мати досвід роботи від 1 року і володіти англійською на рівні Upper-Intermediate. 

6. Контент-продюсер до LABA

Платформа онлайн-освіти LABA шукає контент-продюсера, який критично і структурно мислить, вміє швидко проводити дослідження на будь-яку тему і вміє зрозуміло пояснювати складні речі. 

7. Технічний адміністратор до LABA 

Платформа онлайн-освіти LABA шукає технічного адміністратора, який знає, як виглядає ПК зсередини, вміє встановлювати Windows 10 та інше ПЗ і має досвід роботи у helpdesk/service desk.

8. Менеджер по роботі з іноземними партнерами до Jooble

Продуктова ІТ-компанія Jooble шукає менеджера по роботі з партнерами зі знанням іноземних мов: німецька, французька, японська та інші. Потрібно володіти будь-якою іноземною мовою на просунутому рівні. 

9. Копірайтер (віддалено) до IAMPM 

Освітня платформа у сфері ІТ-менеджменту IAMPM шукає копірайтера, який вміє працювати з текстами, не боїться розбиратися у лонгрідах та цікавиться інтернет-маркетингом.

10. Head of Communications (PR director) до SocialBoost 

Українська civic tech організація SocialBoost шукає піар-директора, який має досвід у комунікаціях, вміє працювати зі стратегією, знає, як достукатися до серця редактора і журналіста, любить і вміє писати тексти (не лише прес-релізи). Вміння кататись на скейті та втікати від героскутера буде перевагою 🙂 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Asset 1logo_Hm

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: