fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 15.12.18 Карьера

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярніші цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати прямо зараз, поки це не зробили інші!  


1. Event Manager до CEO Club Ukraine

Вакансії в КиєвіCEO Club Ukraine – закритий бізнес-клуб для генеральних директорів і власників великих компаній – шукає Event Manager, який буде продумувати та реалізовувати концепцію, атмосферу, логістику та інші важливі деталі подій. Текст вакансії настільки чудовий, що більше не будемо нічого казати – читайте самі 🙂  

2. Менеджер по роботі з В2В клієнтами у FastForward  

Вакансії в КиєвіFastForward – компанія-організатор корпоративних візитів до інноваційних компаній світу – шукає клієнтоорієнтованого менеджера по роботі з В2В клієнтами, який проходив курси та / або читав книги з клієнтського бізнесу та особистого розвитку.

3. Junior Marketing Manager до Eurotrips

Вакансії в КиєвіМіжнародна туристична компанія Eurotrips шукає відповідального Junior marketing manager з досвідом роботи від 6 місяців / 1 року у сфері маркетингу, який любить подорожі, позитивно мислить та відкритий до всього нового.  

4. Junior Researcher (повна/часткова зайнятість) до Attendify

Вакансії в Києві

Продуктова ІТ-компанія Attendify шукає Junior Researcher, який може працювати в офісі мінімум 20 годин на тиждень, знає англійську на рівні Upper-Intermediate та має загальне розуміння бізнесу.

5. Офіс-менеджер до Live Animations

Вакансії в КиєвіМіжнародна IT-компанія Live Animations, яка розробляє продукти із доповненою реальністю (AR) для дітей, шукає офіс-менеджера, який любить дізнаватися щось нове, може впоратись зі складнощами і отримує задоволення від досягнутого результату.

6. Адміністративний менеджер до «Громадського телебачення»

Вакансії в КиєвіГромадська організація «Громадське телебачення» шукає адміністративного менеджера з досвідом роботи на аналогічній посаді не менше 1 року, грамотною усною і письмовою українською та англійською.

7. Проектний менеджер у стартап-інкубатор 1991

Вакансії в Києві
Стартап-інкубатор 1991 шукає проектного менеджера, який знає англійську на високому рівні, розуміє, як влаштовані стартапи, інкубатори / акселератори, має досвід взаємодії з дизайнерами та вміє підтримувати розмову через social media.

8. Менеджер із комунікацій до Pro Bono Club Ukraine

Вакансії в КиєвіНаш соціальний проект Pro Bono Club Ukraine – платформа змістовних партнерств бізнесу та громадського сектору – шукає менеджера з комунікацій з досвідом роботи у маркетингу та комунікаціях, вмінням писати просто, цікаво і грамотно, досвідом роботи з медіа та англійською на рівні Upper-Intermediate.

9. Marketing Manager у Deinde

Вакансії в Києві
Туристичний проект Deinde шукає Marketing Manager з досвідом у сфері маркетингу від 2 років, досвідом роботи з медіа та підготовки спецпроектів, розумінням основних інструментів, каналів інтернет-маркетингу та аналітики, а також жагою до подорожей.

10. Наставник англійської мови у English Prime

Вакансії в Києві
Школа англійської мови English Prime шукає наставника з англійської мови, якого не лякає постійний розвиток та енергійна робота. Досвід і профільна освіта НЕ обов’язкові.

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: