fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Пт., 16.08.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Адміністратор до освітнього центру Akademika

вакансії в КиєвіСучасний проєкт додаткової освіти для школярів Akademika шукає головного адміністратора: стресостійкого, впевненого користувача ПК, який вміє працювати з додатками Google.

 

2. Асистент СЕО до LABA

вакансії в Києві
Платформа онлайн-освіти LABA шукає особистого помічника для СЕО: супергероя, який швидко мислить, добре жартує, стильно виглядає, знає англійську, прагне навчатися і розвиватися.

 

 

 

3. Дизайнер (державний експерт) до Мінрегіону

вакансії в Києві
Міністерство регіонального розвитку шукає дизайнера, який знає принципи графічного дизайну, має смак та відчуття стилю і відповідає за результат. На кандидатів чекає зарплата від 40 000 грн та просування на державній службі.

 

 

 

4. Digital manager до FEDORIV Hub

вакансії в Києві
Унікальна локація від креативної компанії Fedoriv шукає спеціаліста із соціальних мереж:  людину на full-time до офісу або представника digital-агенції, з якими можна буде періодично бачитись.

 

 

 

5. Менеджер із комунікацій в Український інститут

вакансії в Києві
Державна інституція, яка розвиває культурні зв’язки між Україною та іншими країнами та формує позитивний імідж України за кордоном, шукає фахівця/фахівчиню з комунікацій. Досвід у сфері культури, освіти і креативних індустрій буде перевагою.

 

6. Customer Support Representative до Uvoteam

вакансі в Києві
EdTech-компанія UVOTEAM шукає Customer Care Specialist для роботи з англомовними клієнтами. Вимоги: дійсно гарна англійська (письмова і усна) для вибудовування грамотної комунікації з клієнтом, рішучість, можливість працювати позмінно (на вибір з 6 до 15, з 15 до 22 або з 22 до 6 ранку).

7. English Writer до Uvoteam

вакансі в Києві
EdTech-компанія Uvoteam шукає англомовного автора, який писатиме статті з різних дисциплін: література, історія, психологія, бізнес тощо. Робота в офісі, але можна обрати повну або часткову зайнятість.

 

8. Івент-менеджер до бізнес-школи CAPS

Вакансії в Києві
Школа актуальної освіти для підприємців та топ-менеджерів CAPS шукає івент-менеджера, який добре розуміє українське ділове середовище, щоб залучати найбільш досвідчених та затребуваних доповідачів, вміє управляти бюджетом та вести переговори.

 

9. SMM спеціаліст до діджитал-агенції WunderAd

вакансії в Києві
Молода діджитал-агенція WunderAd шукає SMM-ника для брендів
Ceresit, «Момент» та Vaillant. Потрібно мати досвід просування брендів у Facebook та Instagram і вміти дотримуватися tone of voice компанії.

10. Маркетолог і майбутній CMO до Drommel

вакансії в КиєвіБренд мінімалістичних меблів Drommel шукає маркетолога, який має досвід роботи на ключовій посаді у відділі маркетингу та e-commerce та вміє працювати з  Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads Manager, Facebook, Instagram, Google Sheets та CRM-системою.

 

 

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: