fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Чт., 19.09.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Project manager до mOre

Простір і спільнота mOre шукають відповідального, щирого та системного friendly-менеджера, який координуватиме навчальні програми та адміністративні процеси.

2. Students / Project Coordinator до Mate academy

Альтернатива університету в Computer Science шукає людину, яка відбиратиме кандидатів до академії, проводитиме співбесіди онлайн, забезпечуватиме повне HR консультування та підтримку студента у процесі пошуку роботи.

3. SMM менеджер до Deinde

Тревел проєкт Deinde шукає гуру в світі контенту, який не боїться слів «KPI» та «контент-план». Потрібно буде розробляти стратегію, управляти контентом, працювати з блогерами та фотографами.

4. Research Specialist до DataRobot

Технологічний стартап DataRobot шукає Research Specialist, який знає англійську на середньому рівні або вище, добре вміє шукати інформацію та оперувати даними і працювати в динамічних умовах.

5. Молодший організатор освітніх заходів до МВА25

Організатор офлайн, онлайн подій та промоушена MBA25 шукає молодного організатора освітніх заходів, який добре володіє англійською та щиро цікавиться освітою та саморозвитком.

6. Communications Manager до One Philosophy

Група компаній One Philosophy шукає менеджера з комунікацій з вищою освітою, гарним знанням англійської та досвідом роботи у PR, маркетингу або журналістиці.

7. Space Manager до 1991 Civic Tech Center

Платформа 1991 Civic Tech Center розшукує космічного адміністратора офісного простору, який любить людей і може завести та підтримати розмову як про погоду, так і про новітні технології (і англійською також).

8. Менеджер по роботі з клієнтами до T-dress

Перший  direct-to-consumer бренд суконь для вечірок T-dress шукає менеджера по роботі з клієнтами, який цікавиться фейш-індустрією, не боїться багатозадачності та вміє знайти підхід до будь-якої людини.

9. Дизайнер до bit.ua

Незалежне медіа про міське життя bit.ua шукає дизайнера, який має досвід створення ілюстрацій у певному стилі, вміє слідувати гайдам та в курсі сучасних тенденцій дизайну.

10. CEO Personal assistant до Бизнес-Конструктор

Міжнародна освітньо-консалтингова компанія «Бизнес-Конструктор» шукає асистента СЕО з гарною пам’яттю, високим рівнем самоорганізації, енергійністю та вмінням зберігати позитивне мислення у будь-якій ситуації.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: