fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 24.11.18 Карьера

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярніші цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати прямо зараз, поки це не зробили інші!  

1.Account Manager до The Moon

Вакансії в КиєвіАгентство діджитал-маркетингу The Moon шукає Account Manager з досвідом ведення проектів з інтернет-маркетингу, базовим знанням інструментів digital, документообігу, бухгалтерського обліку та навичками проджект-менеджменту.

2. Асистент акаунт-менеджера (маркетолога) до EVO.company

Вакансії в Києві
Сім’я онлайн-маркетплейсів EVO.company шукає асистента акаунт-менеджера (маркетолога) на проект Prom.ua з бажанням навчатися і розвиватися у сфері маркетингу та електронної комерції, аналітичними навичками та комунікабельністю.  


3. Project Manager до Radar Tech

Вакансії в Києві
Корпоративный акселератор Radar Tech шукає Project Manager з досвідом роботи менеджером проектів або event-менеджером, який вміє організувати роботу команди, вести перемовини та ділове листування.

4. Менеджер освітніх проектів у LABA

Вакансії в Києві
Міжнародна освітня платформа LABA шукає менеджера освітніх проектів з досвідом в управління проектами (або сильним бажанням стати класним менеджером проектів), інтересом до освіти і розумінням трендів (що зайде / що не зайде).

 


5. Junior Account Manager до iProspect Ukraine

Вакансії в Києві
Агентство performance-маркетингу iProspect Ukraine шукає Junior Account Manager – досвідченого користувача Excel та PowerPoint з досвідом проведення презентацій, Intermediate-англійською, увагою до деталей та комунікабельністю.

6. Директор з маркетингу B2B до Franchise Group

Вакансії в Києві
Консалтингова компанія Franchise Group шукає директора з маркетингу з досвідом роботи у маркетингу (В2В) та успішними кейсами, з досвідом керування командою, гарною англійською, знанням інструментів маркетингу та бренд-менеджменту.

7. Project Manager до Talkable

Вакансії в КиєвіПлатформа реферального маркетингу Talkable шукає Project Manager з досвідом роботи менеджером проектів від 2 років, сильною технічною експертизою або досвідом розробки програмного забезпечення, вільною англійською та відмінними навичками письмової та усної комунікації.  


8. Суперменеджер до Be My Guest — Apartments for trips

Вакансії в КиєвіКомпанія Be My Guest — Apartments for trips шукає суперменеджера, який володіє базовою англійською, любить спілкування і людей, багато посміхається і жартує, готовий рости і розвиватися разом із компанією.


9. Customer Support Representative до Govitall

Вакансії у КиєвіМіжнародна продуктова ІТ-компанія Govitall (як у ній працюється, читайте у digital-профілі компанії) шукає Customer Support Representative з відмінною англійською (письмовою та усною), здатністю швидко навчатись та ініціативністю.


10. Marketing Communications Intern до Weblium

Вакансії в КиєвіWeblium – глобальна платформа зі створення сайтів від TemplateMonster – шукає Marketing Communications Intern з бажанням розвиватися у маркетингу й бізнес-девелопменті, з вільною англійською, організаторськими навичками, здатністю швидко навчатися і перемикатися між завданнями.


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому
Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: