fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 25.05.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Редактор в DOU

вакансії в Києві

Найбільша українська спільнота розробників DOU шукає редактора, який вміє готувати статті для максимально ефективної подачі, писати власні матеріали та працювати з іншими авторами, вигадувати нові та вести існуючі рубріки.

 

2. Junior Claim Manager в Flyhelp

вакансії в Києві

Український консалтинговий стартап із захисту прав пасажирів Flyhelp шукає Junior Claim Manager з навичками мультизадачності та знанням англійської не нижче Іntermediate, який вміє вести ділове листування та дотримується дедлайнів.

3. Координатор освітніх програм в КАМА

вакансії в Києві

Kyiv Academy of Media Arts шукає координатора освітніх програм з досвідом роботи на менеджерській позиції від 1 року, грамотного, комунікабельного, зі знанням англійської.

 

4. Менеджер коворкінгу до Projector

Вакансії в Києві
Школа дизайну та розробки, коворкінг та лекторій Projector шукає менеджера, який підтримуватиме порядок і теплу атмосферу та оточить турботою лекторів та кураторів курсів, відвідувачів лекцій, коворкерів і студентів школи.

5. Office Manager до Aimbulance

Вакансії в Києві
Маркетингова агенція Aimbulance шукає Office Manager — оптимістичну, уважну та комунікабельну людину, яка вміє працювати з оргтехнікою та тримати справи в порядку.

 

6. Контент-менеджер в LABA

Вакансії в Києві

Освітня платформа LABA шукає контент-менеджера з досвідом роботи з WordPress, Joomla та вмінням працювати з Photoshop на базовому рівні.


7. Менеджер по роботі з клієнтами у FastForward

Вакансії в Києві
Організатор освітніх стажувань FastForward шукає менеджера по роботі з клієнтами для бізнес-турів в інноваційні компанії світу. Кандидат повинен знати англійську на рівні Upper-Іntermediate та мати гарні навички ділової комунікації.

8. Junior Account manager у Programmatic Media Group

Вакансії в КиєвіProgrammatic Media Group шукає Junior Account manager з аналітичним мисленням, технічною або маркетинговою освітою, уважністю до цифр та високим рівнем роботи в Excel.

 

9. Junior Market Analyst в Attendify

Вакансії в Києві
Компанія з розробки мобільних додатків для заходів Attendify шукає Junior Market Analyst, який володіє англійською на рівні Upper-Intermediate, уважний до деталей та має аналітичний склад розуму.


10. Junior PR-спеціаліст до Perfect PR

вакансії в КиєвіАгентство публічних комунікацій Perfect PR відкриває офіс у Києві і шукає відповідального, відкритого до новизни Junior PR-спеціаліста з нестримним бажанням розвиватися.


Усі вакансії Happy Monday:
https://happymonday.com.ua/ua/jobs/


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: