fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 27.04.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Менеджер із комунікацій для програми ЄС «Креативна Європа»

Вакансії в КиєвіПрограма ЄС «Креативна Європа», спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів, шукає менеджера з комунікацій з досвідом роботи у цій сфері, готовністю працювати у державному секторі та вільним володінням українською та англійською.


2. Маркетолог до Open Opera Ukraine

Вакансії в КиєвіНезалежний музичний проект Open Opera Ukraine шукає маркетолога-меломана на проектну роботу (травень-листопад). Кандидат повинен резонувати з оперою, сміливими постановками, дивуватися світовим експериментам у музиці і бути готовим змінювати слухацьку культуру в рідній країні.

3. Молодший консультант в САР School

Вакансії в Києві
CAP School шукає молодшого консультанта, який буде займатися оптимізацією бізнес-процесів клієнтів та зможе самостійно скласти список необхідних для своєї ролі завдань.

4. Менеджер по роботі з клієнтами у LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає менеджера по роботі з клієнтами, який легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми, вміє мотивувати та надихати.


5. Менеджер по роботі з клієнтами до ArtCraft

Вакансії в Києві

Школа комп’ютерної графіки ArtCraft шукає менеджера по роботі з клієнтами, який обожнює спілкуватися з людьми, має гарне почуття гумору, постійно розвивається та не боїться складних завдань.  


6. Адміністратор сайту до Kachorovska

Вакансії в Києві
Сімейний взуттєвий бізнес Kachorovska шукає адміністратора сайту — впевненого користувача ПК, знайомого з основами email-маркетингу та вмінням організовувати процеси.

7. Контент-менеджер до LABA

Вакансії в Києві
Освітня платформа LABA шукає уважного до деталей та гіпервідповідального контент-менеджера для сайта, блога та LMS, який базово вміє працювати з Photoshop, має досвід роботи із WordPress, Joomla тощо (бажано).

8. Директор із маркетингу В2В до Wine Bureau

Вакансії в Києві
Команда відділу опту Wine Bureau шукає директора з маркетингу В2В, який є спеціалістом широкого профілю і якому цікаво бачити цілісну картинку та відповідати за різноманітні інструменти маркетингу.

9. Recruitment Researcher/Assistant до Skill, Will & Partners

Вакансії в Києві

Компанія з пошуку талантів та HR-консалтингу Skill, Will & Partners шукає для віддаленої роботи Recruitment Researcher/Assistant, який має інтерес до сфери HR та знає англійську мінімум на рівні Intermediate.


10. Адміністратор офісу, менеджер з корпоративних поїздок до Good Wine

Вакансії в КиєвіGood Wine шукає адміністратора офісу і разом з тим менеджера корпоративних поїздок, який знає англійську мову, має системне мислення, не боїться багатозадачності та готовий очолити організацію офісу.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: