fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 27.12.19 Новости

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Локальний координатор до KidIT 

Міжнародна навчальна IT-платформа для дітей від 5 років KidIT шукає локального координатора в офіс на Подолі. Потрібна їм людина — щира, організована/структурована, із сервісом у ДНК, комунікабельна, бере на себе відповідальність, командний гравець, орієнтована на результат та щиро кайфує від роботи з людьми. А ще – має супер силу бачити можливості і реалізовувати їх. 

2. Facebook PPC specialist до Govitall

Міжнародна продуктова ІТ-компанія Govitall шукає Facebook PPC Specialist, який вже працював на західний ринок та має досвід налаштування Facebook Pixel. Досвід роботи з декількома платформами (наприклад, Snapchat, Quora, Reddit, Twitter, LinkedIn) буде перевагою.

3. Paid Traffic Lead до Govitall 

Міжнародна продуктова ІТ-компанія Govitall шукає Paid Traffic Lead, який знає, як масштабувати та оптимізувати кампанії зі стабільною ціною за конверсію, перевірити гіпотези, знайти ядро ​​цільової аудиторії та має досвід запуску кампаній у складних і дуже конкурентних нішах.

4. Sales Assistant до  Sleeper 

Український бренд піжам Sleeper шукає Sales Assistant, який має пристрасть до одягу, моди та продажів, є командним гравцем, вільно володіє англійською, українською та російською мовами і орієнтований на результат. 

5. Sales manager до Sleeper

Український бренд піжам Sleeper шукає Sales Manager для роботи на американському В2В ринку. Потрібно вільно володіти англійською, українською та російською мовами, любити одяг, моду та продаж та мати відмінні аналітичні навички.

6. Фінансовий аналітик до fuelfinance 

Прогресивна компанія з фінансових послуг для малого, середнього бізнесу та стартапів fuelfinance шукає фінансового аналітика, який фанатіє від складних задач і викликів, аналізує і прораховує все довкола та обожнює проводити ночі з фінансовими моделями. Потрібно знати Exсel краще, ніж свої 5 пальців і мати вищу освіту у сфері фінансів або економіки — або ж саме зараз закінчувати виш. 

7. Менеджер із комунікацій та PR до ГО «Речі, які допомагають»

ГО «Речі, які допомагають»  шукає комунікаційника/піарника, який має досвід роботи в медіа чи комунікаціях від 2-х років та має успішний досвід ведення соцмереж організації/бренду/медіа. Досвід організації публічних заходів та напрацьована база контактів ЗМІ буде перевагою.

8. Адміністратор до ГО «Речі, які допомагають»

ГО «Речі, які допомагають» шукає адміністратора: відповідального, гнучкого, стресостійкого, який вміє будувати партнерства, підтримувати та розвивати професійні стосунки.

9. Маркетолог до PROGRESS. Way to learn english

Школа англійської мови Progress. Way to Learn English шукає амбітного маркетолога, який буде пропонувати нові ідеї, стратегічно та тактично мислити. Досвід роботи SMM-спеціалістом та у освітніх проєктах буде перевагою. 

10. Researcher (помічник рекрутера) до EVO 

Українська продуктова ІТ-компанія EVO шукає Researcher (помічника рекрутера), який розуміє, що таке рекрутинг, вміє працювати з текстами та не боїться спілкуватися з великою кількістю людей особисто та телефоном. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Asset 1logo_Hm

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: