fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 29.11.19 Новости

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Friendly-project-manager до mOre

Освітній проєкт mOre шукає досвідченого проджект менеджера для роботи над культурними проєктами, який вміє самостійно організовувати усі робочі процеси та зна, що таке турбота про клієнтів.

2. Менеджер з Культурного Туризму у «Культурний Проект»

Неформальна освіта для дорослих «Культурний Проект» шукає менеджера з культурного туризму: відповідального, ретельного, з досвідом кризового менеджменту.  Гуманітарна академічна освіта рівня PhD/MA буде перевагою.

3. Менеджер освітніх проєктів до LABA

Онлайн-університет LABA шукає менеджера освітніх проєктів, який розуміє тренди в освіті, вірить у діджитал-навчання та має критичне мислення. Потрібно буде покращувати існуючі курси та створювати нові. 

4. Communication specialist до One Philosophy

Група компаній One Philsophy шукає спеціаліста з комунікацій для роботи з міжнародним партнером. Потрібно цікавитися соціальними науками, політикою, економікою, володіти англійською та вміти працювати з соцмережами.

5. Community Manager до LIFT99 Kyiv Hub

LIFT99 Kyiv Hub шукає ком’юніті менеджера з пристрастю до українською підприємницької спільноти та досвідом роботи у ІТ або стартапі. Обов’язкове вільне володіння українською та англійською.

6. Асистент/ -ка інформаційно-координаційного хабу до House of Europe

Програма професійного та творчого обміну «Дім Європи» шукає шукає асистента, який має досвід управління проєктами, вміє проводити базові дослідження та шукати інформацію і готовий до ненормованого робочого дня.

7. Асистент у відділ маркетингу до TISO

Український виробник турнікетів та дверей TISO шукає асистента у відділ маркетингу. Розглядаються студенти та кандидати без досвіду роботи: важливі ініціативність та бажання навчатися. 

8. Проєктний менеджер до Transparency International Ukraine

Transparency International Україна шукає стресостійкого та проактивного проєктного менеджера з досвідом реалізованих проєктів на аналогічній посаді та досвідом співпраці з державними органами та міжнародними організаціями. 

9. Community Manager до Brand Loft Agency

Брендингова агенція Brand Loft Agency шукає Community Manager: енергійного, позитивного, який активно спілкується у соцмереджах і любить писати креативні рекламні та художні тексти.

10. Students Interviewer до Mate Academy

Школа програмування і дизайну Mate Academy шукає людину, яка готова разом робити революцію в освіті. А для початку — проводити онлайн інтерв’ю з абітурієнтами та відбирати саме тих кандидатів у академію. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: