fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Пт., 30.08.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Асистент керівників до Dream Family

вакансії у Києві
Група компаній Dream Family, що працює у сфері гостинності, шукає асистента керівників, який добре володіє англійською, комфортно почувається в умовах багатозадачності і при цьому є веселою та позитивною людиною.

 

2. Куратор до Kachorovska Cafe

вакансії тижня у Києві
Місце сили та натхнення у найкрасивішому куточку Києва Kachorovska Cafe шукає гостинного, амбітного та ініціативного куратора, який має досвід роботи на подібній посаді та любить людей, місто, їжу та каву.

 

3. Менеджер з контенту та комунікацій до Center42

Вакансії в Києві
Агентство інновацій Center42 шукає спеціаліста, який створюватиме контент та вестиме соцмережі компанії. Потрібно мати досвід ведення сторінок у Facebook та Instagram та email-розсилок, досконало володіти українською та російською мовами і принаймні на базовому рівні — англійською.

 

4. Копирайтер (junior) до LABA

вакансії в Києві
Платформа онлайн-освіти LABA шукає копірайтера-райтера, який пише грамотно, просто і зрозуміло, має досвід подібної роботи та вміє працювати з Photoshop на базовому рівні. 

 

5. Бренд-менеджер до Kachorovska

Вакансії в Києві
Улюблений локальний бренд українок Kachorovska шукає бренд-менеджера, який
стане носієм та євангелістом нової бренд-платформи Качоровської. Потрібно мати досвід роботи на позиції бренд менеджера або акаунт менеджера в агенції не менше 3 років.

 

6. Translator/Proofreader до Beetroot Academy

Вакансії в Києві
ІТ-школа Beetroot Academy шукає досвідчених перекладачів з англійської, які володіють ІТ-термінологією. Потрібно мати щонайменше дворічний досвід у англо-російсько-українському перекладі та високі організаторські здібності.

 

7. CEO Personal assistant до «Бизнес-Конструктор»

вакансії в Києві
Група компаній «Бизнес-Конструктор», яка робить власників бізнесу щасливішими за допомогою практичних інструментів, шукає асистента СЕО з гарними організаторськими здібностями, високим рівнем емпатії та вогнем в очах.

 

8. PR-менеджер до Кураж Базар

вакансії в Києві
Київська барахолка «Кураж Базар» шукає найкрутішого PR-менеджера: експерта у сфері PR, який знає, як грамотно і правильно розповідати про благодійність, пише круті релізи, статті та вміє брати інтерв’ю і знайомий з головними редакторами київських медіа.

 


9. Copywriter (English) до Govitall

Вакансії у Києві
Міжнародна продуктова ІТ-компанія у сфері освіти та побудови успішної кар’єри Govitall шукає англомовного копірайтера. Досвід роботи на аналогічній посаді не обов’язковий, важливо знати англійську на рівні
Upper Intermediate та вище. 

 

10. Менеджер по роботі з британськими партнерами до «Бизнес-Линк»

вакансії у Києві
Освітня агенція «Бизнес-Линк» шукає менеджера, який продаватиме їхні послуги британським навчальним закладам. Потрібно вміти працювати з клієнтами та закривати угоди, вільно володіти англійською та обожнювати Велику Британію.

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: