fbpx

Вакансія на острові: працювати з другом, але без інтернету

Редакція Чт., 16.01.20 Новости

Фото: сторінка острова у Twitter

На крихітному острові Грейт Бласкет в Ірландії відкрилась вакансія двох доглядачів. І хоча на острові немає навіть електроенергії та інтернету, бажаючі там працювати надсилають резюме з різних куточків світу. І ви теж можете спробувати!

Оголошення про вакансію з’явилося на сторінці острова у твіттері 10 січня і вже за перший тиждень зібрало більше 100 відгуків. 

У чому полягає робота в Ірландії?

Шукають двох доглядачів, які стежитимуть за житлом і кав’ярнею на острові. Йдеться про термін роботи у півроку: з 1 квітня по 1 жовтня 2020 року. Потрібно буде доглядати за трьома котеджами, що вміщують до 21 людини, і обслуговувати гостей: подавати їм чай, каву та закуски.

Як пізніше детальніше розповіла адміністраторка твіттер-сторінки острову Еліс Хейс у інтерв’ю ірландському телебаченню, ідеальні кандидати повинні були добре ладнати між собою, тому ця робота підходить двом друзям або парі. Важливо бути товариськими, мати представницький вигляд і перебувати у гарній фізичній формі. Громадянство не має значення: розглядають кандидатів з усього світу.

Ніякого інтернету

Умови роботи далекі від офісних: на острові немає ані інтернету, ані гарячого водопостачання. Є лише маленька вітряна турбіна, яка генерує невелику кількість електроенергії. Вистачить хіба що зарядити телефон.

Розмір зарплати не розголошується, але навряд чи саме потенційна оплата приваблює кандидатів у цій вакансії. Це робота для тих, хто втомився від міського життя і хоче відпочити від благ цивілізації на мальовничому ірландському острові. 

Джерело: Work.ua

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: