fbpx

TABASCO допоможе креативникам, які втратили роботу

Редакція Ср., 08.04.20 #накарантині

Компанія креативу TABASCO запускає соціальний проєкт #TabascoWorkForGood і пропонує малому та середньому бізнесу нестандартну колаборацію: TABASCO створює нові вакансії для креаторів, а бізнеси отримують можливість реалізувати свої задачі, оплачуючи лише робочі місця.


Криза вдарила по креативному сектору: багато агентств на ринку заявили про скорочення штату, сотні українських талантів лишились без роботи. TABASCO вдалося повністю забезпечити команду роботою, до того ж компанія ініціювала проєкт #TabascoWorkForGood.


Суть проєкту


TABASCO пропонує українським бізнесам, які продовжують працювати у кризу, а отже потребують креативної підтримки, долучитися до програми соціальної відповідальності «Робочі місця для українських креаторів» і не лише вирішити свої поточні задачі, але й  забезпечити креативників роботою. 

Таким чином, бізнеси отримають професійну підтримку із розробки креативних та digital-ідей, брендингу, айдентики та упаковки, промо-матеріалів, текстів на сайт, SMM і т.д. У залежності від задач TABASCO працевлаштовує пару із двох талановитих спеціалістів: копірайтера та арт-директора або дизайнера. Також бізнес отримає одну безкоштовну консультацію креативного директора та партнера TABASCO Олександр Смірнова та стратега TABASCO Віталія Мужа.


Як взяти участь


Якщо ви креативник, який шукає роботу, надсилайте своє резюме на адресу: hr@tabasco.agency

Якщо ви представник бізнесу, який хоче долучитися до проєкту, пишіть на WorkForGood@tabasco.agency

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: