fbpx

Велика карантинна добірка: все про роботу і її пошук в ізоляції

Редакція Пт., 27.03.20 #накарантині

Ми розуміємо, що карантин усі проведуть по-різному: хтось за курсами, хтось у пошуках нової роботи чи тимчасового підробітку, а хтось не має часу навіть серіал переглянути, бо продовжує працювати. Ми теж продовжуємо. Тож помили руки і сіли за продезинфікований ноутбук, щоб зібрати для вас геть усе, що може стати у нагоді на карантині.


Для тих, хто шукає роботу


Нова постійна робота, підробіток чи стрибок у цілковито нову для себе сферу — карантин міг стати рушієм серйозних змін у житті. Що ж, зберігаємо спокій і оновлюємо резюме!

Шукаєте віддалену роботу?

Знаходьте її на Happy Monday!

Вакансії

Статті

Публікуємо матеріали, які допоможуть вам зорієнтуватися у нових умовах:


Інструменти

Перший крок до нової роботи — це резюме, після якого роботодавець захоче запросити вас на співбесіду. До кінця карантину робимо знижки на наші максимально практичні послуги: складання професійного резюме, складання резюме та супровідного листа та складання резюме та cover letter англійською мовою. Детальніше читайте тут.

Не знаєте, ким можете зараз працювати?

Профорієнтаційний онлайн-тест і консультація фахівця допоможуть зрозуміти свої сильні сторони та отримати перелік з 12 професій, що підходять саме вам.

Профорієнтаційний онлайн-тест і консультація фахівця допоможуть зрозуміти свої сильні сторони та отримати перелік з 12 професій, що підходять саме вам.

Тест

А може, ви роботодавець, який шукає працівників? Тоді хутчіш розміщуйте свої вакансії у нас: remote ми зараз публікуємо абсолютно безкоштовно


Для тих, хто працює 


Працювати віддалено подобається не всім. Тож зібрали поради, які допоможуть адаптуватися до нових умов і залишатися продуктивними:


Для тих, хто присвячує час самоосвіті


Якщо для вас карантин — час для пошуку натхнення, накопичення ресурсів та прокачування навичок, можемо порадити онлайн-курси, книги та інші доступні завдяки інтернету ресурси. А ще ми знаємо, як пройти онлайн-курс до кінця.


Курси

Книги

Серіали

Інші ресурси

А чому ми говоримо тільки про записи? Між іншим, чимало івентів не скасовані, а просто відбудуться онлайн. Тож періодично зазирайте у наші розділи Навчання та Події.


Для усіх нас 


Поради психотерапевтів

Найскладніше, звісно, зберігати спокій, не впадати в депресію і знаходити позитив у всьому. А щоб у вас вийшло, радимо:

Інструменти для планування

Попри загальну нестабільність, ми не стали переносили наш запланований вихід фірмового мерчу — календаря-планера щасливих кар’єристів. З ним відмічати дні карантину і планувати світле майбутнє набагато веселіше.


Для вашої зручності усі статті на актуальну тему ми об’єднали у рубрику #НАКАРАНТИНІ. Читайте і не панікуйте! 🤓


А ви точно уважно слідкуєте за нашими оновленнями?

Ми є у Facebook, Telegram і LinkedIn. Скоро будемо і в Instagram, обіцяємо! І підписуйтесь на нашу розсилку, щоб раз на тиждень отримувати 1 лист про найважливіше. 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: