fbpx

3 книги від Кирила Мазура про невичерпний оптимізм для тих, хто у процесі змін

Кирило Мазур Чт., 28.11.19 #накарантині

Напередодні кар’єрної конференції ProForum розповідаємо про книги, які заряджають оптимізмом і допомагають пережити період змін простіше й швидше. Немає коли читати? Тоді приходьте на ProForum 30 листопада та заряджайтесь енергією від наших надихаючих спікерів. 

Сучасний світ дуже прискорився, і зміни стали невід’ємною частиною нашого життя. Завдяки свободі саморозвитку і самовираження ми все частіше змінюємо свої ролі у компанії, свої професії чи навіть життєві цілі. 

Втім, ця свобода принесла й проблеми. Емоційне вигорання та депресії давно нікого не дивують, а синдром тривожного розладу вже називають СНІДом нового часу. У всіх у нас бувають моменти, коли ми втрачаємо сенси, мотивацію, прокрастинуємо. Це не добре і не погано — таке щодня трапляється з мільйонами людей по всьому світу.  

Інше питання — як витягти себе з такого стану. Якщо прямо зараз вам важко, може здаватися, що ця темна смуга не має кінця і жодні фарби світу не здатні вас порадувати. Але ви помиляєтесь. Усе минає, і це мине. Особливо якщо знати, що є люди, які пережили ще більші потрясіння і тим не менш по-справжньому щасливі.   

Якщо ви знаходитесь у процесі змін і вам складно морально — прочитайте будь-яку з цих дивовижних книг, які зарядять вас невичерпним оптимізмом та покажуть світ під таким кутом, під яким ви, можливо, ще ніколи на нього не дивилися.  

«Вибір»
— Едіт Єва Егер

Це неймовірно потужна книга про внутрішню силу людини. Вона про 16-річну дівчину Едіт Егер, яка втратила своїх батьків, витримала тортури і голод, пережила концтабір та постійну загрозу смерті. 

При цьому дівчина не просто вижила, а й зберегла силу духу протягом десятиліть, стала успішним психологом і допомагала простим людям та військовим проходити крізь складні життєві етапи.  

«Вибір» написаний самою Едіт, і цей факт додає під час прочитання мурашок по шкірі і надає глибини кожній думці. Книга чудово демонструє, що ми завжди можемо обирати, чого вчитися у життя і як ставитися до того, що відбувається. До того ж, це бестселер The New York Times і Amazon.

«Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя»
— Регіна Бретт

Це дуже добра, емоційна та глибока книга, сповнена життєвої мудрості. Вона почалась з авторської колонки у місцевій газеті, а перетворилася на світовий бестселер.

З одного боку, Регіна Бретт — відома американська письменниця та лауреатка багатьох журналістських премій. З іншого — звичайна жінка, яка зіткнулася з багатьма викликами, серед яких життя матері-одиначки та боротьба з раком. 

Книга складається з 50 історій, кожна з яких має великі шанси на те, щоб торкнутися струн вашої душі. На деяких історіях ви будете плакати, на деяких — сміятися, а на багатьох — плакати і сміятися водночас. 

Якщо вам здається, що ви переживаєте тяжкий період — відкрийте книгу на будь-якій сторінці і прочитайте ці глибокі, зворушливі історії жінки, яка поборола рак та пройшла через багато життєвих викликів. Оптимізм та життєрадісність Регіни не на жарт заряджають внутрішньою енергією. 

«Людина у пошуках справжнього сенсу» 
— Віктор Франкл

Про цю книгу сказано вже багато. Відомий психотерапевт Віктор Франкл захопився психоаналізом ще юнаком, а потрапивши до концтабору, дообдумував теорію, яка кинула виклик самому Фрейду. 

У книзі, яка зробила його відомим, автор розмірковує над сенсом життя, смерті, релігії, любові та свободи. Пошук сенсу життя Франкл вважає шляхом до душевного здоров’я, а втрату сенсу — головною причиною хвороб та інших людських страждань.

Книга дарує надію, оптимізм та додає нових сенсів. Якщо ви у процесі змін або складних життєвих виборів, вона — саме те, що допоможе вам пройти цей шлях швидше. 

Більше натхнення для кар’єрних змін обіцяємо на ProForum!

Зараз саме час придбати квитки — поки діють знижки Чорної п'ятниці ;)

Зараз саме час придбати квитки — поки діють знижки Чорної п’ятниці 😉

Квитки

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: