fbpx

Безкоштовне навчання soft skills від Mazars

Редакція Чт., 27.06.19 Карьера

Якщо ви працюєте у сфері аудиту, податків, бухгалтерського обліку чи фінансового консалтингу та хочете поглибити свої навички лідерства й управління, долучайтесь до безкоштовного освітнього курсу MEGA:M від міжнародної компанії Mazars.  

Міжнародна незалежна фірма Mazars, що спеціалізується на бухгалтерських, податкових, юридичних та консультаційних послугах, проводить внутрішнє навчання в компанії і запрошує усіх бажаючих. 

Мета освітнього курсу MEGA:M — пропрацювати soft skills, важливі для всіх працівників сфери, — навчитися розуміти людей, знаходити до них підходи та організовувати комфортний робочий процес. 


Чого навчатимуть на курсі MEGA:M

Курс триватиме з 9 по 30 липня 2019 року. Він складається з 4 англомовних воркшопів, що проходитимуть щовівторка з 19.00 до 20.30 і охоплять наступні теми:


1) типологія особистостей (розуміння потреб різних людей, вирішення конфліктів та побудова ефективної комунікації всередині і за межами команди);  

2) зворотний зв’язок (різні типи фідбеку, як давати та отримувати фідбек і реагувати на критику);  

3) тайм-менеджмент і делегування (як розставляти пріоритети, що делегувати та як бути максимально продуктивним);

4) гнучке управління робочими зібраннями (ефективна підготовка адженди та запрошень, керування процесом наради).   


Воркшопи проведуть:

Ганна Красильник, Chief Talent Development Officer у Savvy — бізнес-тренер, сертифікований коуч (ICF, ECF), практик методів NLP та Еннеаграмми;

В’ячеслав Рудницький, Chief Learning Experience Officer у Savvy — бізнес-тренер, коуч із дебатів у IDEA, модератор дебатів у the Aspen Institute Kyiv.


Як потрапити на навчання

Якщо відчуваєте, що саме ці soft skills важливі для вашої кар’єри, приєднуйтесь до освітнього курсу МЕГА:М. 


Для цього заповніть анкету
за посиланням і не забудьте вказати, чому вам цікаво потрапити на навчання. Ваша мотивація буде вирішальним критерієм для підтвердження участі у курсі.


А за оновленнями слідкуйте на сторінці події
у Facebook. 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: